Team Hoża 40

Ula

Starsza Stylistka

Z Milek Design od 2014

Niezmiennie uwielbia fryzjerstwo i pracę w salonie. Cechują ją zaangażowanie i pasja, dąży do osiągnięcia indywidualnego, oryginalnego efektu wszystkich stylizacji. Każdy dzień jest dla niej motywacją do działania i poszukiwania nowych inspiracji. To, co najbardziej lubi w zawodzie fryzjera, to wyzwania w postaci skomplikowanych koloryzacji i upięć. Czas wolny stara się spędzać jak najbardziej aktywnie. Uwielbia kapelusze.

Opinie moich klientów

Agnieszka

Świetne strzyżenie, super efekt, Pani Ula doradziła dobra regenerację! Jestem zachwycona i będę wracać (jestem z Milkiem od dawna!)

Aneta

Pani Ula z lekkoscia i wielkim doswiadczeniem spelnila moje oczekiwania. Super podejscie i osobowosc. Wielkie umiejetnosci. Nigdy nie bylam jeszcze taka zadowolona po wyjsciu od fryzjera :) Polecam.

Donata

Pani Ula przekroczyla moje oczekiwania! Jestem przejazdem w Warszawie z NYC i jestem lokalna tam swojemu fryzjerowi! Krotko mowiac przez lata nikt inny mnie nie strzygl wiec miałam trochę rezerwacji. Ale Pani Ula stworzyla bardzo mily klimat i kazała mi jej zaufać i jako rezultat mam to co chciałam ! Pani Ula wysłuchała moich oczekiwań i je spełniła! Bardzo ja polecam i napewno przy następnej okazji będę korzystać z jej usług! Jeszcze raz dziękuje.

Gdzie przyjmuje Ula?

Hoża 40 Zobacz na mapie

Aby zarezerwować wizytę kliknij tutaj

Zarezerwuj wizytę
Zarezerwuj wizytę