Team Hoża 40

Asia

Starsza Stylistka

Z Milek Design od 2016

Wieloletnie doświadczenie i stałe podnoszenie swoich umiejętności sprawiło że Asia to prawdziwa profesjonalistka. Najlepiej czuje się w koloryzacjach blond oraz rozjaśnieniach. Często stawia na strzyżenia klasyczne z lekkim wykończeniem, aby minimalistycznie ale skutecznie podkreślić naturalną urodę. Dzięki swojemu promiennemu uśmiechowi i kreatywości wyrobiła sobie liczne grono klientów. Prywatnie pasjonatka popularnych bestsellerów. W niedalekiej przyszłości chciałaby napisać swój dziennik, przedstawiający fryzjerstwo od strony artystycznej.

Opinie moich klientów

Aldona

Bylam po raz pierwszy u Pani Asi. Świetnie strzyże, super dobrany kolor i bardzo sympatyczna. Moje włosy są raczej cienkie wiec dobre ścięcie jest super ważne. Napewno do niej pójdę następnym razem.

Elżbieta

Pierwsza moja wizyta w salonie ale nie ostatnia. Pani Asia dobrała mi fryzurę i kolor włosów idealnie. Bardzo miła i profesjonalna. Dziękuję bardzo Pani Asiu. Polecam jak najbardziej salon i oczywiście Panią Asię.

Magdalena

Pani Asia znów wyczytała fryzurę z moich myśli! Bardzo polecam stylistów z Hożej - ich doświadczenie i kreatywność są naprawdę imponujące!

Gdzie przyjmuje Asia?

Hoża 40 Zobacz na mapie

Aby zarezerwować wizytę kliknij tutaj

Zarezerwuj wizytę
Zarezerwuj wizytę