Szkolenia
w milek design

rozwijaj swoją pasję do fryzjerstwa

Rozwijaj swoją pasję do fryzjerstwa

Stały rozwój - to jedna z cech najlepszych stylistów. Regularne szkolenia w celu poszerzania swojej wiedzy i umiejętności jest dla stylistów bardzo istotne. Nowe techniki i style strzyżenia lub koloryzacji pojawiają się cały czas. Dlatego aby utrzymywać poziom usług na najwyższym poziomie stałe szkolenia, śledzenie najnowszych trendów są niezbędne, nie tylko dla Młodych Talentów, ale również dla Stylistów.

ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z NAMI

Jak to działa?

W Akademii Milek Design szkolimy pasjonatów fryzjerstwa od samego początku. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie uczyłeś się lub nie pracowałeś jako fryzjer lub asystent. Uczymy od podstaw wszystkiego, co musi wiedzieć profesjonalny stylista - od podstaw koloryzacji po najnowocześniejsze techniki strzyżenia. Pierwsze szkolenia odbywają się na główkach treningowych u boku naszych doświadczonych stylistów z Milek Design. Dodatkowo, masz możliwość wzięcia udziału również w szkoleniach produktowych, które są prowadzone przez najlepszych szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem.

Szkolenia są podzielone w zależności od poziomu zaawansowania

milek design szkolenia w milek design praktyki w duzej grupie na kuklach warkoczyki

Poziom podstawowy

dla osób zaczynających swoją przygodę z fryzjerstwem, które chcą nauczyć się podstawowych technik koloryzacji i strzyżeń. Opanowanie podstawowych technik jest niezbędne w dalszym rozwoju od Asystenta do Stylisty
Zobacz więcej

Poziom średnio zaawansowany

dla tych, którzy poszerzają swoje umiejętności i wiedzę. Kiedy znasz już techniki koloryzacji i strzyżeń, ale jeszcze nie masz dużego doświadczenia w nieszablonowych stylizacjach.
Zobacz więcej
milek design szkolenia w milek design praktyka na perukach kuklach

Poziom zaawansowany

dla stylistów, którzy świetnie radzą sobie w pracy z klientem, ale chcą jeszcze udoskonalić swój warsztat, poszerzyć umiejętności, poznać nowe techniki, aby móc spełnić marzenia każdego klienta o idealnych włosach.
Zobacz więcej
milek design szkolenia w milek design barbershop clipping hairdressing salon

Najwyższe standardy

W Milek Design zależy nam na rozwijaniu umiejętności na najwyższym poziomie. Dlatego nasi pracownicy szkolą się pod okiem ekspertów również z zagranicy. Szkolenia międzynarodowe odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania z mistrzami fryzjerstwa z całego świata i największych stolic mody.

Ucz się od najlepszych

Szkolenia międzynarodowe odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania z mistrzami fryzjerstwa z całego świata i największych stolic mody.

Rozwój umiejętności i wiedzy technicznej jest niezbędny aby utrzymać najwyższy poziom usługi u salonach Milek Design. Właśnie dlatego wszyscy nasi pracownicy biorą udział w najnowszych szkoleniach. Ale to nie wszystko. Równie ważna w pracy stylisty jest kreatywność, nieszablonowość i indywidualne podejście do klienta. Stale śledzimy i inspirujemy się nowymi technikami i trendami, aby móc zaoferować w naszych salonach Milek Design w Warszawie fryzjerstwo na najwyższym światowym poziomie."

Zarezerwuj wizytę