Regeneracja
Olaplex

Nowość w Milek Design

Ciągle szukamy i zdobywamy nową wiedzę na temat najlepszej regeneracji i odbudowy dla Twoich włosów.

Odkryciem, które odbudowuje i odżywia nawet najbardziej zniszczone włosy jest Olaplex.

To genialne rozwiązanie stosujemy jako zabieg regeneracyjny, a także jako dodatek do Twojej koloryzacji, aby chronić Twoje włosy przed szkodliwym działaniem farb.

milek design odkryj magie nowych kolorow mietowy prostokat

Olaplex jako regeneracja

milek design odkryj magie nowych kolorow fioletowy prostokat

Koloryzacja Olaplex

milek design odkryj magie nowych kolorow pomaranczowy prostokat

Olaplex dla Ciebie do domu

Dogonić marzenia

Możesz ciągle marzyć , możesz wciąż podążać za trendami, ale jeśli chcesz dogonić marzenia uwierz, że Twoje nowe ombre czy platynowy blond nie zniszczy Twoich włosów chronionych przez system Olaplex

Zapytaj o dostępne terminy
Olaplex w milek design Olaplex w milek design Olaplex w milek design

Olaplex w Milek Design

Inteligentny system Olaplex

Olaplex to system oparty na wieloletnich badaniach oraz ogromnej wiedzy o potrzebach włosów. Działa na każde włosy- od europejskich po afroamerykańskie, a także niekoloryzowane i te zniszczone zabiegami. Zadajecie sobie pytanie, czy olaplex nie utrudnia równomiernego rozłożenia się koloru i jego wnikania we włosy? Nie, olaplex wyrównuje strukturę włosa, domyka łuski, dzięki czemu wręcz ułatwia aplikację koloryzacji i zdecydowanie wzmacnia włosy.

Metamorfoza w zasięgu ręki

Piękne ombre czy świetliste sombre jest już możliwe. Do tej pory bałaś się o swoje delikatne i cienkie włosy lub na tyle je osłabiłaś innymi zabiegami chemicznymi, że myślisz, że kolejna koloryzacja nie jest możliwa? Zapewniamy Cię, że w Salonach Milek Design i wsparciu systemu Olaplex spełnimy Twoje koloryzacyjne marzenia, a Twoje włosy pozostaną w dobrej kondycji.

Dlaczego warto nas wybrać?

fryzjer stylista zadowolona klientka koloryzacja blondynka najlepszy fryzjer warszawa milek design niezawodna koloryzacja 3d

TYLKO PROFESJONALNI STYLIŚCI

Każdy zabieg wymaga wiedzy i doświadczenia stylisty. Dodając do tej mieszanki pasje mamy idealnego stylistę. W Milek Design dbamy, aby nasz zespół wciąż zdobywał nową wiedzę, a inspirację czerpał ze światowych pokazów z najlepszymi szkoleniowcami.

milek design satysfakcja z pracy w salonie fryzjerskim olaplex

SYSTEM CHRONIĄCY WŁOSY PODCZAS DEKOLORYZACJI

Za każdym razem, gdy w nasze ręce trafi kosmetyk do pielęgnacji włosów, sprawdzamy go, czy na pewno będzie działał na włosy. Prostowanie keratynowe to zabieg, którego podstawą są najwyższej jakości kosmetyki. Wiemy to i dlatego masz pewność, że oddając się w ręce Salonów Milek Design, Twoje włosy odzyskają blask i będą wyglądać rewelacyjnie. Preparaty keratynowe są silnymi kosmetykami- podczas zabiegu wydzielają bardzo intensywny zapach, który może powodować łzawienie oczu i pieczenie.

long bob fryzura wlosy najlepszy fryzjer warszawa stylista stylizacja milek design modelowanie wlosow

METAMORFOZA Z MILEK DESIGN

wierz, że nie może się nie udać. Doświadczenie naszych stylistów w połączeniu z profesjonalnymi produktami mogą naprawdę stworzyć rzeczy niemożliwe. Nie martw się o kondycję swoich włosów – kompleksy Olaplex, Botox i FibrePlex. Każde Twoje marzenie jest w zasięgu ręki.

Rada: Nie wolno wykonywać dekoloryzacji po niedawnym zabiegu trwałej ondulacji lub prostowania keratynowego włosów.

Zarezerwuj wizytę