Perfekcyjne odsiwianie

Nie musisz już nigdy więcej niszczyć swoich włosów

Niezawodne odsiwianie

Chcesz ukryć siwe włosy? W naszej ofercie posiadamy profesjonalny zabieg odsiwiania włosów.

Przy krótkich strzyżeniach popularnych wśród mężczyzn wszelkiego rodzaju klasyczne koloryzacje mogą nie zdać egzaminu. Dlaczego? Aby ukryć wszystkie siwe włosy jedynym rozwiązaniem byłaby całkowita koloryzacja. Niestety odrastające włosy tworzyły by widoczny odrost zaraz u nasady. Przez to konieczne byłyby częste wizyty w celu koloryzacji odrostu, tak aby różnica w kolorze włosów nie była bardzo widoczna.

sprawdź wolne terminy

JAK TO DZIAŁA

Zabieg odsiwiania to doskonałysposób na rozwiązanie problemu siwych włosów! Nie jest to klasyczna koloryzacja, a co za tym idzie nie pozostawia odrostu. Zatem, jak to działa? To zaawansowana technologia, która trwale pokrywa Twoje włosy i pomaga odzyskać ich naturalny kolor. W przeciwieństwie do klasycznej koloryzacji, zabieg odsiwiania daje naturalny efekt odmłodzenia włosów, zamiast radykalnej i widocznej zmiany koloru. A co z odrostem? Kolor będzie wolno i stopniowo wypłukiwał się, ale nie pojawi się widoczny odrost. Aby utrzymać efekt zabiegu odsiwiania włosów, należy go regularnie powtarzać. Kolejnym plusem tego zabiegu jest to, że trwa krócej niż standardowa koloryzacja – możesz cieszyć się odświeżonym kolorem już w kilka minut!

Zabieg odsiwiania włosów to usługa, którą można połączyć z wizytą na strzyżenie włosów. Możesz również zarezerwować wizytę na sam zabieg odsiwiania. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapytaj Stylistę Milek Design.

Dlaczego warto nas wybrać?

Wyszkoleni Specjaliści

Najwyższej jakości usługi mogą zapewnić jedynie najlepiej wyszkoleni profesjonaliści. Tak jak wszyscy Styliści z Milek Design, którzy biorą udział w szkoleniach mistrzów fryzjerstwa z całego świata.

Najlepszej jakości kosmetyki

Kosmetyki są ważne nie tylko podczas wizyty u fryzjera ale również podczas codziennej pielęgnacji i stylizacji włosów. Profesjonalne kosmetyki są u nas dostępne w sprzedaży. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie kosmetyki, aby wyglądały świetnie nie tylko zaraz po wyjściu z salonu.

Unikalny styl

Nasi Styliści korzystają z wieloletniego doświadczania oraz najnowszych technik, a także inspirują się najnowszymi trendami aby stworzyć wyjątkową fryzurę, która podkreśli Twój własny styl.

Proces

w milek design krok po kroku

Konsultacja

Rozmowa ma na celu wyjaśnienie panom, jaka jest różnica między odsiwianiem a farbowaniem. Mężczyźni boją się mocnego i widocznego efektu farbowanych włosów.

1

Proces odsiwiania

Jest to delikatny zabieg, który można wykonać szybko w czasie standardowej wizyty - nie jest to zabieg długotrwały jak farbowanie włosów.

2

Efekt końcowy

"Zgaszenie" błyszczących srebrnych i białych włosów, naturalny wygląd. Plusem odsiwiania jest też wypłukiwanie produktu po kilku-kilkunastu myciach, dzięki czemu produkt nie pozostawia widocznych odrostów.

Zarezerwuj wizytę