Niezawodna koloryzacja 3D

Nie musisz już nigdy więcej niszczyć swoich włosów

niezawodna koloryzacja trojwymiarowa 3d refleksy wlosy blond koloryzacja najlepszy salon warszawa fryzjerski

Koloryzacja 3D

Nie każdy z nas jest szczęśliwym posiadaczem gęstych i grubych włosów, które ułatwiają osiągnięcie efektownej fryzury z dużą objętością. Z ratunkiem przychodzi koloryzacja 3D. Stworzona z myślą o osobach, które marzą o koloryzacji podkreślającej głębie koloru. Koloryzacja 3D optycznie zwiększa objętość fryzury, dzięki czemu wydaje się, że włosy są bardziej gęste.

sprawdź wolne terminy
konsultacja niezawodna koloryzacja 3d najlepszy fryzjer warszawa milek design srodmiescie farbowanie wlosy farbowane
Koloryzacja schwarzkopf najlepszy fryzjer warszawa milek design ekspert od wlosow niezawodna koloryzacja 3d

Jak to działa

Jednolita koloryzacja włosów może z czasem sprawić, że włosy będą wydawały się matowe i nudne. To, co dodaje naszym włosom głębi i sprawia, że wyglądają ciekawie to wyjątkowy kolor, wydobywający ich naturalne piękno. Dlatego właśnie Styliści w Milek Design opracowali technikę koloryzacji 3D. Polega ona na przygotowaniu kilku mieszanek farb o bardzo zbliżonym kolorze. Farby nakładane są z zastosowaniem unikatowej techniki koloryzacji. Dzięki temu, że kolor nie jest jednolity, włosy zyskują głębię i pożądany efekt 3D. Jednocześnie odcienie są do siebie zbliżone w taki sposób, że włosy sprawiają wrażenie pełnej koloryzacji w naturalnym stylu.

fryzjer stylista zadowolona klientka koloryzacja blondynka najlepszy fryzjer warszawa milek design niezawodna koloryzacja 3d

W Milek Design najlepiej!

Dlaczego? Ponieważ nasi Styliści to profesjonaliści, którzy szkolą się u najlepszych ekspertów fryzjerstwa, nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Możliwość stałego poprawiania swoich umiejętności i praca w salonach Milek Design sprawiła, że nasi Styliści to doświadczony zespół. Innowacyjne techniki w koloryzacji to dla nas nic nowego. Codziennie spełniamy marzenia naszych Klientów o idealnej fryzurze, również dzięki koloryzacji 3D.

Dlaczego warto nas wybrać?

Tylko profesjonalni styliści

Każdy zabieg wymaga wiedzy i doświadczenia stylisty. Dodając do tej mieszanki pasję, mamy idealnego stylistę. W Milek Design dbamy, aby nasz zespół wciąż zdobywał nową wiedzę, a inspirację czerpał ze światowych pokazów z najlepszymi szkoleniowcami.

pielegnacja wlosow salon fryzjerski warszawa kosmetyki do wlosow

Najwyżej jakości kosmetyki

Pracujemy na farbach oraz produktach rozjaśniających najwyższej jakości, dlatego po koloryzacji w Milek Design włosy są lśniące, zdrowe i odpowiednio wypielęgnowane.

Nowy Look - Nowa Ja

Przed każdą usługą odbywa się wyczerpująca konsultacja – mamy wtedy pewność, że wysłuchaliśmy pragnień Klientki, a Klientka poznała naszą wizję i propozycję dopasowaną do jej typu urody.

Proces

w milek design krok po kroku

Konsultacja

Podstawowym krokiem jest poznanie potrzeb i zaproponowanie rozwiązania, które uszczęśliwi Klientkę na fotelu. Słuchamy uważnie oczekiwań naszej Klientki i rekomendujemy koloryzację dobraną indywidualnie.

1

Technika nakładania produktu

Koloryzacja 3D polega na nakładaniu na pasma dwóch - trzech różnych ale zbliżonych do siebie odcieni, aby nadać fryzurze trójwymiarowości.

2

Efekt końcowy

Dzięki uzyskanemu efektowi 3D fryzura optycznie ma zwiększoną objętość.

Zarezerwuj wizytę