Koloryzacja naturalna

Nie musisz już nigdy więcej niszczyć swoich włosów

Koloryzacja naturalna ombre sombre zdrowe wlosy najlepszy fryzjer warszawa milek design

W zgodzie z naturą

Czy koloryzacja włosów zawsze oznacza silne produkty zawierające sztuczne substancje, które niekorzystnie wpływają na Twoje zdrowie lub środowisko? Nie! Koloryzacja naturalna to sposób na spełnienie marzeń o idealnym kolorze włosów dla osób, które chcą pozostać w zgodzie z naturą.

Sprawdź wolne terminy
koloryzacja naturalna zdrowe wlosy fryzjer najlepszy warszawa blond blondynka milek design farbowane
milek design koloryzacja naturalna malowanie wlosow duet damski

Jak
to
działa?

Produkty do koloryzacji naturalnej nie zawierają amoniaku, silikonów, olejów mineralnych ani dodatkowych sztucznych aromatów. Krem koloryzujący zawiera przede wszystkim organiczny olej z pestek winogron. Zawarte w nim lipidy są identyczne jak te zawarte w naszych włosach. Dzięki temu pigmenty głęboko wnikają w strukturę włosa, a kolor utrzymuje się na dłużej. Farby, z których korzystamy są wykonane w 92% z naturalnych składników. Właśnie dlatego jest to odpowiedni wybór koloryzacji dla osób, dla których szczególnie ważny jest skład produktów.

milek design koloryzacja naturalna malowanie wlosow duet damsko meski wybor koloru

Naturalnie w Milek Design

Najwyższej jakości produkty i kosmetyki wykonane w aż 92% z naturalnych składników to klucz do sukcesu podczas naturalnej koloryzacji. Styliści w salonach Milek Design wykorzystują je do koloryzacji, ale również podczas pielęgnacji i regeneracji Twoich włosów. Naturalnie, modnie i profesjonalnie. Najlepiej doświadczeni i wyszkoleni Styliści w Milek Design sprawią, że koloryzacja naturalna będzie idealnie dopasowana do Ciebie, Twoich potrzeb, Twoich marzeń.

Dlaczego warto nas wybrać?

TYLKO PROFESJONALNI STYLIŚCI

Każdy zabieg wymaga wiedzy i doświadczenia stylisty. Dodając do tej mieszanki pasję, mamy idealnego stylistę. W Milek Design dbamy, aby nasz zespół wciąż zdobywał nową wiedzę, a inspirację czerpał ze światowych pokazów z najlepszymi szkoleniowcami.

SYSTEM CHRONIĄCY WŁOSY PODCZAS DEKOLORYZACJI

Zawsze przed koloryzacją zaczynamy od określenia kondycji włosów oraz skóry głowy. Kompleksy Olaplex, Botox i FibrePlex dają możliwości profesjonalnej ochrony włosów przed ich uszkodzeniem.

METAMORFOZA Z MILEK DESIGN

Uwierz, że się uda. Doświadczenie, umiejętności oraz pasja naszych stylistów w połączeniu z profesjonalnymi produktami mogą naprawdę stworzyć spektakularne rzeczy.

Proces

w milek design krok po kroku

Określenie stanu włosów

Podstawowym krokiem do uzyskania świetnego efektu jest konsultacja z klientem. Zawsze zaczynamy od określenia kondycji włosów oraz skóry głowy. Olaplex daje możliwości pełnej ochrony włosów przed ich uszkodzeniem.

1

Do czego dążymy

Dążymy do zrozumienia Twoich oczekiwań, Twojej wizji, a w efekcie końcowym do uzyskania koloru Twoich marzeń.

2

Dekoloryzacja

Kolejnym etapem jest sam zabieg dekoloryzacji. Stylista określone proporcje rozjaśniacza nakłada na włosy. Czas jest uzależniony od wyjściowego i oczekiwanego koloru włosów.

3

Ochrona włosów

Aby w pełni ochronić Twoje włosy przed uszkodzeniem, podczas dekoloryzacji stosujemy odżywkę regeneracyjną Olaplex lub rekomendujemy wykonanie pierwszego etapu dekoloryzacji kwasami, które działają bardzo łagodnie na strukturę włosa.

Zarezerwuj wizytę