Niezawodna koloryzacja złota

Nie musisz już nigdy więcej niszczyć swoich włosów

piekne wlosy najlepszy fryzjer warszawa milek design blondynka brunetka koloryzacja olaplex niezawodna koloryzacja zlota

Koloryzacja złota

Koloryzacja złota to propozycja Stylistów Milek Design dla Pań, które pragną trwałego koloru. Dedykowana jest m. in. dla osób, które borykają się z problemem siwych włosów. Takie farbowanie idealnie przykrywa srebrzyste kosmyki. Dysponujemy szeroką gamą odcieni od blondów przez rudości aż do kruczo czarnych.

sprawdź wolne terminy
kasia poniatowska milek design fryzjer stylista koloryzacja niezawodna zlota schwarzkopf najlepszy warszawa
milek design koloryzacja zlota schwarzkopf igora royal farba farbowanie niezawodna

Dla kogo koloryzacja złota?

Jest to idealny wybór dla osób, które chcą skutecznie ukryć pojawiające się siwe włosy. To trwały kolor , który pozostaje mocny na dłużej, niezależnie od tego, czy odcień jest ciepły czy zimny, ale również sprawia, że unikniesz niechcianego, żółtego odcienia. Natomiast koloryzacja złota bez amoniaku to delikatniejszy rodzaj koloryzacji. Ukrywa siwe włosy, ale kolor z czasem naturalnie się wypłukuje. Jest to dobry wybór dla osób, które cenią sobie dobry skład produktów lub posiadają wrażliwą skórę głowy.

fryzjer stylista warszawa najlepszy milek design strzyzenie koloryzacja sombre refleksy niezawodna koloryzacja zlota

Najlepsza koloryzacja w Milek Design

Koloryzacja, która spełni wszystkie oczekiwania? Tak, to możliwe w Milek Design! Nasz zespół tworzą doświadczeni Styliści, którzy nie tylko doskonalili umiejętności na szkoleniach u najlepszych ekspertów w dziedzinie fryzjerstwa. To profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy każdą koloryzację dopasowują indywidualnie do klienta. Odpowiednio doświadczony Stylista z Milek Design dzięki profesjonalnym produktom i koloryzacji złotej pomoże Ci ukryć każdy siwy włos!

Dlaczego warto nas wybrać?

Tylko profesjonalni Styliści

Każdy zabieg wymaga wiedzy i doświadczenia stylisty. Dodając do tej mieszanki pasję, mamy idealnego stylistę. W Milek Design dbamy, aby nasz zespół wciąż zdobywał nową wiedzę, a inspirację czerpał ze światowych pokazów z najlepszymi szkoleniowcami.

pielegnacja wlosow salon fryzjerski warszawa kosmetyki do wlosow

Najwyżej jakości kosmetyki

Pracujemy na farbach oraz produktach rozjaśniających najwyższej jakości, dlatego po koloryzacji w Milek Design włosy są lśniące, zdrowe i odpowiednio wypielęgnowane.

Nowy Look - Nowa Ja

Przed każdą usługą odbywa się wyczerpująca konsultacja – mamy wtedy pewność, że wysłuchaliśmy pragnień Klientki, a Klientka poznała naszą wizję i propozycję dopasowaną do jej typu urody.

Proces

W Milek Design krok po kroku

Konsultacja i dobór kolorów

Podstawowym krokiem do uzyskania świetnego efektu jest konsultacja z Klientem, wsłuchanie się w jego potrzeby, jego marzenia. Zawsze zaczynamy od określenia kondycji włosów oraz skóry głowy, dobór koloru dopasowujemy do typu urody, karnacji i oczywiście do indywidualnych preferencji.

1

Technika nakładania produktu

Technika nakładania farby zależy od rodzaju koloryzacji, zabiegu, który przeprowadzamy oraz oczekiwanego efektu końcowego.

2

Pielęgnacja

Po dokładnym spłukaniu farby dobieramy produkt do pielęgnacji, dedykowany określonemu gatunkowi włosów. To niezwykle istotne, aby po koloryzacji wzmocnić kosmyki odpowiednią regeneracją.

3

Stylizacja

Wykończenie fryzury to nadanie formy włosom poprzez strzyżenie i modelowanie. Stylista udzieli wskazówek jak samodzielnie możesz układać włosy w domu. Dbaj o włosy także po wyjściu od fryzjera, w czym pomogą Ci najlepszej jakości kosmetyki.

Zarezerwuj wizytę