Koloryzacja sombre

Nie musisz już nigdy więcej niszczyć swoich włosów

Koloryzacja sombre

Włosy muśnięte słońcem, to coś o czym marzy wiele osób. Sombre to koloryzacja dająca efekt naturalnego rozjaśnienia włosów słońcem. Delikatnie, ale widocznie rozjaśnione pasma włosów dodają im blasku, niezależnie od pory roku. Dzięki tej fryzurze twarz staje się rozświetlona i rozpromieniona. Rozjaśnione końce bardzo delikatnie przechodzą w lekkie refleksy i pasemka, pozostawiając naturalny kolor włosów u nasady. Te łagodne przejście kolorów sprawia, że odrost nie jest wyraźnie widoczny, a koloryzacja pozostaje naturalna.

 

sprawdź wolne terminy

Sombre czy ombre?

Są to dwa różne rodzaje koloryzacji. Ombre to mocne rozjaśnienie końcówek włosów, które płynnie przechodzi w ciemny kolor u nasady. Mimo wszystko kontrast kolorystyczny pozostaje widoczny. W przypadku sombre, koloryzacja jest o wiele delikatniejsza, daje ona efekt naturalnego rozjaśnienia słońcem. Jest to jednocześnie rozjaśnianie końcówek włosów, ale również dodanie refleksów, przy pozostawieniu naturalnego koloru włosów u nasady. Sombre czy ombre – która koloryzacja będzie do Ciebie lepiej pasować? Zapytaj stylisty podczas konsultacji aby wybrać koloryzację, która najlepiej podkreśli Twoją urodę.

Najlepsze sombre w Milek Design

Perfekcyjnie wykonana koloryzacja sombre wymaga wiedzy, umiejętności i doświadczenia, dlatego warto zdecydować się na tę koloryzację u Stylistów z Milek Design. Nasi Styliści dobiorą idealną technikę do Twoich włosów tak, aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Korzystamy z kosmetyków najwyższej jakości, w tym również produktów, które zawierają 92% naturalnych składników. Aby wydobyć z tej koloryzacji jak najwięcej piękna, zaproponujemy najlepsze strzyżenie dopasowane do Ciebie.

Dlaczego warto nas wybrać?

Tylko profesjonalni styliści

Każdy zabieg wymaga wiedzy i doświadczenia stylisty. Dodając do tej mieszanki pasję. mamy idealnego stylistę. W Milek Design dbamy, aby nasz zespół wciąż zdobywał nową wiedzę, a inspirację czerpał ze światowych pokazów z najlepszymi szkoleniowcami.

milek design dekoloryzacja z funkcja ochrony wlosow usluga olaplex

Najwyżej jakości kosmetyki

Pracujemy na farbach oraz produktach rozjaśniających najwyższej jakości, dlatego po koloryzacji w Milek Design włosy są lśniące, zdrowe i odpowiednio wypielęgnowane.

Nowy Look - Nowa Ja

Przed każdą usługą odbywa się wyczerpująca konsultacja – mamy wtedy pewność, że wysłuchaliśmy pragnień Klientki, a Klientka poznała naszą wizję i propozycję dopasowaną do jej typu urody.

Proces

w milek design krok po kroku

Określenie stanu włosów

Przed jakimkolwiek rozjaśnieniem niezwykle ważna jest diagnoza włosów i ewentualne zaproponowanie ochrony przed negatywnym działaniem produktu rozjaśniającego.

1

Technika koloryzacji

Stylista dobiera odpowiednią technikę koloryzacji, a jest ich wiele (np. na foliach, z wolnej ręki, na podtapirowane włosy) Dążymy do zrozumienia Twoich oczekiwań, Twojej wizji, a w efekcie końcowym do stworzenia fryzury Twoich marzeń.

2

Ochrona Olaplex

Zawsze przy rozjaśnieniu rekomendujemy skorzystanie z Olaplexu w celu uniknięcia uszkodzeń w strukturze włosa pod wpływem produktu rozjaśniającego.

3

Efekt końcowy

To ciemniejszy ( w granicach naturalnego poziomu) odrost i rozświetlone końce z bardzo łagodnym przejściem. Ten efekt pokochały kobiety na całym świecie.

Zarezerwuj wizytę