Strzyżenie damskie dla Ciebie

Nie musisz już nigdy więcej niszczyć swoich włosów

Najlepszy salon fryzjerski warszawa strzyzenie damskie fryzjer milek design stylista wlosy koloryzacja milek design

Strzyżenie damskie

Włosy są bardzo ważną częścią wizerunku, które w szczególny sposób podkreślają urodę i osobowość. Dlatego tak chętnie o nie dbamy i pielęgnujemy je, aby zawsze wyglądały pięknie i zdrowo. Idealna fryzura to nie tylko zmiana wyglądu, to często wydarzenie, które ma w sobie emocjonalną siłę, takie, które wpływa na poprawę  samopoczucia, daje pewność siebie.

Zarezerwuj wizytę
regeneracja strzyzenie damskie dla ciebie koloryzacja ombre sombre najlepszy fryzjer milek design warszawa
Strzyzenie damskie dla ciebie meskie fryzjer najlepszy warszawa wlosy rude braz blond blondynka milek design

Pielęgnacja

Strzyżenie włosów to jeden z najważniejszych – jeśli nie najważniejszy – element pielęgnacji dbania o włosy. Strzyżenie nadaje kształt fryzurze, odpowiada za to jak włosy będą się układać i jak będą wyglądać. Aby uzyskać idealny efekt,  strzyżenie musi być dopasowane nie tylko do naszych oczekiwań, ale również do rodzajów włosów, do naszej urody, kształtu twarzy i tego jak na co dzień pielęgnujemy i stylizujemy włosy. Końcówki włosów najczęściej ulegają zniszczeniu, przez co stają się suche, łamliwe i rozdwajają się. Regularne podcinanie zniszczonych końcówek to najlepszy sposób na uzyskanie wymarzonego, zdrowego wyglądu włosów. Dlatego właśnie strzyżenie włosów jest kluczowe w ich pielęgnacji.

Proste strzyżenie, dzięki któremu włosy same będą się układać? Czy szalone i niespotykane cięcie, które podkreśli Twoją unikalną urodę i charakter? Niezależnie od tego na co się zdecydujesz, Styliści z Milek Design stworzą fryzurę idealną dla Ciebie.

Fryzjerzy fryzjer stylistki najlepszy salon warszawa milek design fryzura strzyzenie koloryzacja milek design

Wyszkoleni Specjaliści

Precyzyjne, profesjonalne strzyżenie, dobrane indywidualnie mogą zapewnić jedynie Styliści z Milek Design. Dzięki szkoleniom u najlepszych ekspertów fryzjerstwa oraz wieloletniemu doświadczeniu mieliśmy możliwość rozwinąć swoje umiejętności, aby móc stworzyć idealną fryzurę dla Ciebie.

milek design strzyzenie damskie dla ciebie salon

Najwyższej jakości kosmetyki

Perfekcyjne cięcie to najważniejsza część wizyty u Stylisty, jednak nigdy nie zapominamy o pielęgnacji! Podczas całej wizyty używamy profesjonalnych, najlepszych produktów, zarówno przy pielęgnacji włosów, jak również podczas ich stylizacji. Z przyjemnością doradzimy, jakich kosmetyków używać w domu, aby Twoje włosy zawsze wyglądały pięknie jak po wyjściu z salonu.

milek design strzyzenie damskie dla ciebie grupa trzech pan rozne fryzury
milek design strona glowna pani fryzjerka

Rekomendacje milek design

Rekomendujemy. Nie jesteś pewna jaka fryzura będzie dla Ciebie najlepsza? Nasi Styliści doradzą i pomogą Ci wybrać najlepiej dopasowaną fryzurę nie tylko do Twoich potrzeb, ale również taką, która podkreśli Twoje atuty i naturalne piękno.

Dobieramy strzyżenie. Odpowiednia technika strzyżenia jest niezwykle ważna aby osiągnąć zamierzony rezultat. Każdy ruch nożyczkami lub maszynką jest precyzyjnie zaplanowany przez Stylistę.

Stylizujemy fryzurę. Podkreślenie mistrzowskiego cięcia daje odpowiednie modelowanie i stylizacja. Pokażemy Ci jakich kosmetyków używać i jak stylizować włosy w domu, aby Twoja fryzura zawsze wyglądała pięknie, jak po wyjściu z salonu.

Dlaczego warto nas wybrać?

fryzjer stylista zadowolona klientka koloryzacja blondynka najlepszy fryzjer warszawa milek design niezawodna koloryzacja 3d

TYLKO PROFESJONALNI STYLIŚCI

Każdy zabieg wymaga wiedzy i doświadczenia stylisty. Dodając do tej mieszanki pasję, mamy idealnego Stylistę. W Milek Design dbamy, aby nasz zespół wciąż zdobywał nową wiedzę, a inspirację czerpał ze światowych pokazów z najlepszymi szkoleniowcami.

pielegnacja wlosow salon fryzjerski warszawa kosmetyki do wlosow

KOSMETYKI

Pracujemy na produktach najwyższej jakości, dlatego po wizycie w Milek Design włosy są lśniące, zdrowe i odpowiednio wypielęgnowane.

long bob fryzura wlosy najlepszy fryzjer warszawa stylista stylizacja milek design modelowanie wlosow

METAMORFOZA Z MILEK DESIGN

Uwierz, że się uda. Doświadczenie naszych stylistów, umiejętności i pasja w połączeniu z profesjonalnymi produktami mogą naprawdę stworzyć spektakularne rzeczy.

Proces

w milek design krok po kroku

Określenie stanu włosów

Podstawowym krokiem do uzyskania świetnego efektu jest konsultacja z klientem. Zawsze zaczynamy od określenia kondycji włosów oraz skóry głowy. Słuchamy oczekiwań naszych Klientów i przedstawiamy naszą wizję fryzury.

1

Do czego dążymy

Dążymy do zrozumienia Twoich oczekiwań, Twojej wizji, a w efekcie końcowym do uzyskania fryzury Twoich marzeń.

2

Konsultacja

Podczas rozmowy dopytujemy o to, z jakimi problemami Klientka zmaga się Klientka podczas codziennej stylizacji. Fryzura powinna sama się układać - do tego dążymy wybierając technikę cięcia.

3

Strzyżenie i modelowanie

Fryzurę dobieramy indywidualnie analizując kształt głowy i twarzy oraz styl i charakter Klientki. Strzygąc i modelując podpowiadamy, jak radzić sobie w codziennej pielęgnacji i stylizacji oraz rekomendujemy produkty, które ułatwiają te procesy.

Zarezerwuj wizytę