Koloryzacja ombre

Nie musisz już nigdy więcej niszczyć swoich włosów

Koloryzacja ombre

Ombre to jedna z najpopularniejszych koloryzacji ostatnich lat. Idealne rozwiązanie dla osób, które są zdecydowane na zmianę koloru ale nie są przekonane do całkowitej metamorfozy. Koloryzacja polega na rozjaśnieniu końcówek włosów o kilka tonów, przy pozostawieniu ciemnych włosów przy skórze głowy. Ważna jest wyraźna różnica między kolorami dlatego oprócz rozjaśniania końcówek można przyciemnić kolor włosów u nasady.

sprawdź wolne terminy

Ombre czy
sombre?

Mogłoby się wydawać, że te koloryzacje są do siebie podobne, jednak istnieje pewna różnica. Ombre jest zdecydowanie bardziej konkretna i widoczna ze względu na dużą różnicę koloru włosów na końcach i u nasady. Tymczasem sombre to delikatna koloryzacja końcówek i dodanie refleksów, dające efekt włosów naturalnie rozjaśnionych przez słońce. Która koloryzacja będzie dla Ciebie lepsza? Zapytaj Twojego Stylistę podczas wizyty w Milek Design.

Perfekcyjne Ombre w Milek Design

Precyzja podczas koloryzacji jest absolutnie kluczowa aby osiągnąć najlepszy efekt. Dlatego warto się zdecydować na koloryzację u profesjonalistów – Stylistów z Milek Design. Wiedza i umiejętności zdobywane podczas szkoleń, również lata zdobywania doświadczenia sprawiają, że nasi Styliści potrafią stworzyć najpiękniejsze ombre dla Ciebie. Pracujemy na profesjonalnych produktach i kosmetykach, aby zapewnić najwyższą jakość usług i koloryzacji. Najlepszą koloryzację idealnie podkreśli spersonalizowane cięcie, wykonane przez naszych Stylistów.

Czy ombre musi być blond?

Klasyczna koloryzacja ombre polega na rozjaśnieniu włosów, tak aby końce włosów miały odcień blondu. Pojawia się jednak coraz więcej alternatywnych wersji ombre, jak na przykład Ronze, czyli koloryzacja rozjaśnionych końców w rude odcienie. Inną odmianą może być Bronde, to połączenie ciepłych odcieni brązu i blondu. Dla osób, które wolą wybrać bardziej oryginalny kolor, nie istnieją żadne ograniczenia przy technice dip-dye. Rozjaśnione końce można farbować na różowy, błękitny lub inny wybrany kolor.

Dlaczego warto nas wybrać?

Tylko profesjonalni styliści

Każdy zabieg wymaga wiedzy i doświadczenia stylisty. Dodając do tej mieszanki pasję, mamy idealnego stylistę. W Milek Design dbamy, aby nasz zespół wciąż zdobywał nową wiedzę, a inspirację czerpał ze światowych pokazów z najlepszymi szkoleniowcami.

ochrona olaplex w salonach milek design w warszawie

System chroniący włosy podczas rozjaśniania

Pracujemy na produktach najwyższej jakości, dlatego po wizycie w Milek Design włosy są lśniące, zdrowe i odpowiednio wypielęgnowane.

Metamorfoza z Milek Design

Uwierz, że się uda. Doświadczenie naszych stylistów, umiejętności i pasja w połączeniu z profesjonalnymi produktami mogą naprawdę stworzyć spektakularne rzeczy.

Proces

w milek design krok po kroku

Określenie stanu włosów

Przed jakimkolwiek rozjaśnieniem niezwykle ważna jest diagnoza włosów i ewentualne zaproponowanie ochrony przed negatywnym działaniem produktu rozjaśniającego.

1

Technika koloryzacji

Stylista dobiera odpowiednią technikę koloryzacji, a jest ich wiele (np. na foliach, z wolnej ręki, na podtapirowane włosy).

2

Ochrona Olaplex

Zawsze przy rozjaśnieniu rekomendujemy skorzystanie z Olaplexu w celu uniknięcia uszkodzeń w strukturze włosa pod wpływem produktu rozjaśniającego.

3

Efekt końcowy

Uzyskanie koloryzacji z naturalnym ale widocznym przejściem. Zaletą tego rodzaju koloryzacji jest fakt, że włosy odrastają nie ukazując widocznego odrostu, więc nie ma konieczności robienia częstych zabiegów koloryzacyjnych.

Zarezerwuj wizytę