Niezawodna koloryzacja diamentowa

Nie musisz już nigdy więcej niszczyć swoich włosów

Koloryzacja diamentowa

Więcej, mocniej, bardziej wyraziście – koloryzacja diamentowa to idealny wybór, jeśli chcesz doprowadzić kolor swoich włosów do perfekcji. Koloryzacja sprawia że włosy mają jeszcze bardziej intensywny i trwalszy kolor. Dzięki niej włosy są piękne i lśniące, jak włosy gwiazd z okładek magazynów i z telewizji. Blondy, brązy a tym bardziej rudy kolor włosy są jeszcze mocniejsze niż dotychczas. Koloryzacja diamentowa to idealny wybór dla osób które decydują się na wyjątkowe kolory włosów. Różowy, niebieski, zielony, fioletowy a może czerwony? Każdy kolor jest jeszcze bardziej wyrazisty dzięki koloryzacji diamentowej i pozostaje mocny i intensywny na dłużej.

sprawdź wolne terminy

Na czym polega?

Koloryzacja diamentowa to specjalna technika koloryzacji, która sprawia że kolor jest bardziej intensywny i pozostaje taki na dłużej. Podczas konsultacji Stylista dopasowuje rodzaj koloryzacji do indywidualnych potrzeb klienta. Pierwszym etapem jest koloryzacja bazowa, która zależy od obecnego stanu włosów i tego jaki efekt chcemy osiągnąć. Może to być rozjaśnianie, przyciemnianie włosów, baleyage, sombre, ombre lub koloryzacja zbliżona do aktualnego koloru włosów. Koloryzacja bazowa przygotowuje włosy do drugiego etapu czyli koloryzacji diamentowej. Specjalny produkt w sprayu, diamentowa koloryzacja na ostateczny kolor włosów i następnie diamentowy szampon oraz maska. Profesjonalne produkty wykorzystane do koloryzacji i pielęgnacji sprawią że kolor będzie wyjątkowo piękny.

Diamentowa koloryzacja w Milek Design

Aby osiągnąć ten mocny i wymarzony kolor włosów niezbędny jest odpowiednio doświadczony Stylista. W Milek Design najlepsi profesjonaliści pomimo lat doświadczenia stale udoskonalają swoje umiejętności aby dzięki koloryzacji diamentowej stworzyć dla Ciebie idealny kolor włosów. W koloryzacji diamentowej ważne są również najwyższej jakości produkty, których używamy nie tylko do samej koloryzacji ale również do pielęgnacji włosów. Marzysz o najpiękniejszym kolorze włosów stworzonym specjalnie dla Ciebie? Zapraszamy na koloryzację diamentową do Milek Design! „

Dlaczego warto nas wybrać?

milek design dekoloryzacja z funkcja ochrony wlosow usluga dla pan salon mycie glowy

Tylko profesjonalni styliści

Każdy zabieg wymaga wiedzy i doświadczenia stylisty. Dodając do tej mieszanki pasje mamy idealnego stylistę. W Milek Design dbamy, aby nasz zespół wciąż zdobywał nową wiedzę, a inspirację czerpał ze światowych pokazów z najlepszymi szkoleniowcami.

Najwyżej jakości kosmetyki

Pracujemy na farbach oraz produktach rozjaśniających najwyższej jakości, dlatego po koloryzacji w Milek Design włosy są lśniące, zdrowe i odpowiednio wypielęgnowane.

Nowy Look - Nowa Ja

Przed każdą usługą odbywa się wyczerpująca konsultacja – mamy wtedy pewność, że wysłuchaliśmy pragnień Klientki, a Klientka poznała naszą wizję i propozycję dopasowaną do jej typu urody.

Proces

w milek design krok po kroku

Konsultacja

Dzięki koloryzacji diamentowej możemy uzyskać niestandardowe i bardzo trwałe kolory. A w każdym przypadku (także w kolorystyce zbliżonej naturalnym odcieniom) otrzymujemy niesamowity klask.

1

Aplikacja produktu

To zabieg pracochłonny i wymagający czasu. Polega na podwójnej aplikacji produktów koloryzujących.

2

Efekt końcowy

Włosy lśniące i kolor trwalszy od standardowych produktów koloryzujących.

Zarezerwuj wizytę