Dekoloryzacja z funkcją ochrony włosów

Nie musisz już nigdy więcej niszczyć swoich włosów

blondynka olaplex rozjasnianie refleksy sombre blond wlosy milek design warszawa najlepszy salon fryzjerski dekoloryzacja z funckja ochrony wlosow

DEKOLORYZACJA CHRONIĄCA WŁOSY

Zrobiłaś koloryzację sama w domu, ale efekt nie jest taki, jakiego oczekiwałaś? A może pomyślałaś – chcę całkowicie zmienić kolor włosów! W takich sytuacjach rozwiązaniem jest dekoloryzacja. Zabieg polegający na usunięciu z włosów barwnika, który jest odpowiedzialny za ich aktualny kolor.

sprawdź wolne terminy
Olaplex milek design regeneracja ochrona wlosow dekoloryzacja refleksy sombre rozjaśnienie koloryzacja
strzyzenie wlosy blond blondynka koloryzacja zdrowe wlosy pielegnacja regeneracja sombre refleksy dekoloryzacja z funkcja ochrony wlosow

Ochroń włosy przed osłabieniem

Niestety faktem jest, że podczas wykonywania zabiegu dekoloryzacji używamy proszku rozjaśniającego. Przy subtelnych zmianach koloru włosów, nie ma potrzeby sięgać po wyższe stężenia wody rozjaśniającej. Natomiast diametralna zmiana koloru włosów wiąże się z koniecznością działania czymś silnie wybijającym obecny pigment w strukturze włosa. Nie martw się – aby ochronić Twoje włosy i dodać im blasku, możemy do mieszanki dodać odżywkę regeneracyjną. Ochroni ona Twoje włosy przed szkodliwym działaniem produktów koloryzacyjnych i sprawi, że po dekoloryzacji będą miękkie i odżywione. Działamy z pomocą systemu ochrony włosów Olaplex.

olaplex ochrona wlosow fryzjer dekoloryzacja zdrowe wlosy najlepszy warszawa milek design ombre sombre rozjasnianie z funckja ochronna

Dekoloryzacja nie musi niszczyć Twoich włosów

Dzięki użyciu kosmetyków Olaplex do regeneracji włosów wraz z mieszanką koloryzacyjną możesz bezpiecznie zmienić kolor swoich włosów.

Dlaczego warto nas wybrać?

Tylko profesjonalni styliści

Każdy zabieg wymaga wiedzy i doświadczenia stylisty. Dodając do tej mieszanki pasję, mamy idealnego stylistę. W Milek Design dbamy, aby nasz zespół wciąż zdobywał nową wiedzę, a inspirację czerpał ze światowych pokazów z najlepszymi szkoleniowcami.

ochrona olaplex w salonach milek design w warszawie

System chroniący włosy podczas dekoloryzacji

Pracujemy na produktach najwyższej jakości szczególnie rekomendując ochronę Olaplex przy koloryzacjach, dlatego po wizycie w Milek Design włosy są lśniące, zdrowe i odpowiednio wypielęgnowane.

Metamorfoza z Milek Design

Uwierz, że się uda. Doświadczenie naszych stylistów, umiejętności i pasja w połączeniu z profesjonalnymi produktami mogą naprawdę stworzyć spektakularne rzeczy!

Proces

w milek design krok po kroku

Określenie stanu włosów

Podstawowym krokiem do uzyskania świetnego efektu jest konsultacja z klientem. Zawsze zaczynamy od określenia kondycji włosów oraz skóry głowy. Olaplex daje możliwości pełnej ochrony włosów przed ich uszkodzeniem w trakcie pracy produktem rozjaśniającym.

1

Do czego dążymy

Dążymy do zrozumienia Twoich oczekiwań, Twojej wizji, a w efekcie końcowym do uzyskania koloru Twoich marzeń.

2

Dekoloryzacja

Kolejnym etapem jest sam zabieg dekoloryzacji. Stylista określone proporcje rozjaśniacza nakłada na włosy. Czas jest uzależniony od wyjściowego i oczekiwanego koloru włosów.

3

Ochrona włosów

Aby w pełni ochronić Twoje włosy przed uszkodzeniem, podczas dekoloryzacji stosujemy odżywkę regeneracyjną Olaplex lub rekomendujemy wykonanie pierwszego etapu dekoloryzacji kwasami, które działają bardzo łagodnie na strukturę włosa.

Zarezerwuj wizytę