Regeneracja włosów

Nie musisz już nigdy więcej niszczyć swoich włosów

Regeneracja zdrowe wlosy lsniace milek design najlepszy fryzjer warszawa salon fryzjerski

Regularna regeneracja

Wszystkie włosy potrzebują regularnej regeneracji. Włosy niszczą się nie tylko przez zabiegi chemiczne i termiczne, ale również na skutek uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych przez czynniki naturalne takie jak słońce lub wilgoć. Regeneracja włosów to zabiegi, które mają na celu odbudować i odżywić zniszczone włosy. W Milek Design oferujemy wiele rodzajów regeneracji, które dobierzemy do potrzeb Twoich włosów.

STYLIŚCI

ampułki
regeneracyjne

Ampułki regeneracyjne – dopasowane indywidualnie do Twoich włosów ampułki Goldwell lub Kevin Murphy nawilżają przesuszone włosy i wygładzają strukturę włosa dzięki czemu staną się bardziej gładkie i miękkie. Posiadamy również ampułki, które przeciwdziałają nadmiernemu wypadaniu włosów lub przedłużają trwałość koloryzacji.

regeneracja ampulka regeneracyjna wlosy fryzjer warszawa najlepszy milek design

Regeneracja w Milek Design

W Milek Design z największą starannością zadbamy o Twoje włosy, sprawimy, że będą piękne i zdrowe. Przeprowadzimy profesjonalną, intensywną regenerację, dobraną indywidualnie do rodzaju i kondycji włosów.

Dlaczego warto nas wybrać?

fryzjer stylista zadowolona klientka koloryzacja blondynka najlepszy fryzjer warszawa milek design niezawodna koloryzacja 3d

TYLKO PROFESJONALNI STYLIŚCI

Każdy zabieg wymaga wiedzy i doświadczenia stylisty. Dodając do tej mieszanki pasję, mamy idealnego stylistę. W Milek Design dbamy, aby nasz zespół wciąż zdobywał nową wiedzę, a inspirację czerpał ze światowych pokazów z najlepszymi szkoleniowcami.

ochrona olaplex w salonach milek design w warszawie

PROFESJONALNY SYSTEM REGENERACJI

Pracujemy na produktach najwyższej jakości, dlatego po wizycie w Milek Design włosy są lśniące, intensywnie odżywione, zdrowe i odpowiednio wypielęgnowane.

long bob fryzura wlosy najlepszy fryzjer warszawa stylista stylizacja milek design modelowanie wlosow

METAMORFOZA Z MILEK DESIGN

Uwierz, że się uda. Doświadczenie naszych stylistów, umiejętności i pasja w połączeniu z profesjonalnymi produktami mogą naprawdę stworzyć spektakularne rzeczy.

Proces

w milek design krok po kroku

Określenie stanu włosów

W naszych salonach można znaleźć szeroką ofertę regeneracyjną. Wykonujemy rekonstrukcję włosów, ampułki regeneracyjne i różnego rodzaju kuracje. Zabieg dobieramy indywidualnie badając włosy i określając ich potrzeby.

1

Do czego dążymy

Piękne włosy? Naturalnie! Dla nas najważniejsze jest to, aby włosy były zdrowe, miały blask, dlatego rekomendujemy ich regularne strzyżenie, pielęgnację w salonie i jej kontynuację w domu.

2

Efekt

Zdrowe, lśniące włosy, które się nie plączą, a świetnie rozczesują.

Zarezerwuj wizytę