Strzyżenie męskie

Nie musisz już nigdy więcej niszczyć swoich włosów

Strzyżenie męskie dla Ciebie

Fryzura jest równie ważna w tworzeniu wizerunku dla kobiet, jak również dla mężczyzn. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Dlatego Styliści w Milek Design wiedzą, co zrobić aby stworzyć idealną fryzurę właśnie dla Ciebie.

Idealnie dobrane strzyżenie musi pasować do Ciebie – do Twojego stylu, kształtu twarzy oraz do tego, jak pielęgnujesz włosy na co dzień. Dlatego, aby osiągnąć zamierzony efekt słuchamy Twoich potrzeb i oczekiwań. Strzyżenie męskie musi być wykonane z wykorzystaniem odpowiednich technik i precyzji przez doświadczonego Stylistę. Liczy się każdy najmniejszy ruch maszynką lub nożyczkami. Właśnie z tego powodu, warto zdecydować się na wizytę w jednym z salonów Milek Design.

sprawdź wolne terminy

Jak to robimy?

Słuchamy Twoich potrzeb – to pierwszy i najważniejszy krok do idealnej fryzury, aby wybrać najlepszą technikę strzyżenia oraz sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom.

Rekomendujemy dla Ciebie – co możemy zmienić aby osiągnąć najlepszy rezultat? Podpowiemy jaka fryzura będzie dla Ciebie najlepsza. Specjalnie dobrana i spersonalizowana stylizacja, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Dobieramy strzyżenie – każdy ruch nożyczkami i maszynką jest niezwykle istotny. Precyzyjne i dokładne strzyżenie to podstawa. Dlatego należy wybrać doświadczonego Stylistę z Milek Design.

Stylizujemy fryzurę – Efekt końcowy zawdzięczamy modelowaniu i odpowiedniej stylizacji. Chcesz aby fryzura układała się sama? Dobierzemy do tego odpowiednie strzyżenie. Jeśli stylizujesz włosy, podpowiemy jak to zrobić i jakich produktów użyć, aby osiągnąć taki efekt, jaki chcesz.

Dlaczego warto nas wybrać?

Wyszkoleni Specjaliści

Najwyższej jakości usługi mogą zapewnić jedynie najlepiej wyszkoleni profesjonaliści. Tak jak wszyscy Styliści z Milek Design, którzy biorą udział w szkoleniach mistrzów fryzjerstwa z całego świata.

Najlepszej jakości kosmetyki

Kosmetyki są ważne nie tylko podczas wizyty u fryzjera ale również podczas codziennej pielęgnacji i stylizacji włosów. Profesjonalne kosmetyki są u nas dostępne w sprzedaży. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie kosmetyki, aby wyglądały świetnie nie tylko zaraz po wyjściu z salonu.

Unikalny styl

Nasi Styliści korzystają z wieloletniego doświadczania oraz najnowszych technik, a także inspirują się najnowszymi trendami aby stworzyć wyjątkową fryzurę, która podkreśli Twój własny styl.

Proces

w milek design krok po kroku

Konsultacje

Zaczynamy od omówienia długości i formy fryzury.

1

Strzyżenie

Męskie cięcie musi być szczególnie precyzyjne, dlatego wymaga od Stylisty znajomości wielu zaawansowanych technik strzyżenia.

2

Efekt końcowy

Cięcie musi być tak wykonane, aby nie wymagały dużych umiejętności stylizacyjnych. Fryzura ma sama się układać.

Zarezerwuj wizytę