Modelowanie włosów

Nie musisz już nigdy więcej niszczyć swoich włosów

bob fryzura strzyzenie krotkie srednie najlepszy fryzjer warszawa milek design modelowanie wlosow

Modelowanie

Specjalna okazja czy zwykłe wyjście do sklepu? Twoje włosy mogą zawsze wyglądać świetnie dzięki odpowiedniej stylizacji. Upięcia, fale, loki w każdym stylu i na każdą okazję. Fryzura, o której marzysz jest możliwa, dzięki Stylistom z Milek Design. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie kosmetyki i pokażemy jak modelować włosy, aby codziennie wyglądały pięknie, jak po wizycie w salonie Milek Design.

sprawdź wolne terminy
long bob fryzura wlosy najlepszy fryzjer warszawa stylista stylizacja milek design modelowanie wlosow
modelowanie upiecie warkocz fryzura loki najlepszy fryzjer warszawa czesanie milek design grupa trzech pan rozne fryzury modelowanie wlosow

Wyjątkowa fryzura na specjalną okazję

Są takie wydarzenia, na których chcemy wyglądać pięknie i wyjątkowo. Idealna fryzura stworzona przez jednego z naszych Stylistów specjalizujących się w upięciach to najlepszy sposób na podkreślenie Twojej urody. Oprócz upięć możesz zdecydować się na fale lub loki. Aby uzyskać najlepszy efekt, potrzebujesz pomocy Stylisty z Milek Design z odpowiednim doświadczeniem. Wybieramy odpowiednią pielęgnację, stosując profesjonalne kosmetyki z najwyższej półki, a następnie modelujemy i stylizujemy. Z takimi fryzurami każdy najmniejszy szczegół ma znaczenie.

kucyk blond blonydnka fryzura fryzjer najlepszy warszawa milek design modelowanie wlosow

Klasyka i Nowoczesność

Fryzura na wyjątkową okazję musi być odpowiednio dopasowana do Twoich potrzeb, ale również do Twojego ubioru oraz rodzaju imprezy. Dlatego nasi Styliści wsłuchają się w Twoje oczekiwania. Połączenie tych wszystkich czynników decyduje o tym na jaką stylizację się zdecydujesz. Czy będzie to klasyczne upięcie, fale czy decydujesz się na zupełnie nowoczesną i awangardową fryzurę? Niezależnie od tego co wybierzesz, w Milek Design stworzymy fryzurę idealną na każdą okazję.

Dlaczego warto nas wybrać?

Tylko profesjonalni styliści

Każdy zabieg wymaga wiedzy i doświadczenia stylisty. Dodając do tej mieszanki pasję, mamy idealnego stylistę. W Milek Design dbamy, aby nasz zespół wciąż zdobywał nową wiedzę, a inspirację czerpał ze światowych pokazów z najlepszymi szkoleniowcami.

pielegnacja wlosow salon fryzjerski warszawa kosmetyki do wlosow

Najwyżej jakości kosmetyki

Pracujemy na produktach najwyższej jakości, dlatego po wizycie w Milek Design włosy są lśniące, zdrowe i odpowiednio wypielęgnowane.

Nowy Look - Nowa Ja

Przed każdą usługą odbywa się wyczerpująca konsultacja – mamy wtedy pewność, że wysłuchaliśmy pragnień Klientki, a Klientka poznała naszą wizję i propozycję dopasowaną do jej typu urody.

Proces

w milek design krok po kroku

Konsultacja

Fryzjer ustala z Klientką, jakiego efektu modelowania oczekuje (proste włosy, kręcone, falowane, gładkie, odbite od nasady, upięte itp).

1

Modelowanie

Zaczynamy od umycia włosów szamponem i nałożenia odżywki, które ułatwią oczekiwaną stylizację włosów (np. produkty do wygładzenia, do objętości)

2

Efekt końcowy

Odpowiednio wymodelowane wedle oczekiwań, utrwalone, błyszczące i zdrowo wyglądające włosy

Zarezerwuj wizytę