Team Hoża 40

Jacek

Starszy Stylista

Z Milek Design od 2017

Od dziecka zakochany w nożyczkach, fryzjerstwo stało się jego prawdziwą pasją. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i licznym szkoleniom pod okiem najlepszych, krajowych i zagranicznych trenerów, swobodnie porusza się między klasyką, a awangardą. Uwielbia lekkie i łatwo układające się fryzury. Zawsze na bieżąco z obowiązującymi trendami i najnowszymi technikami w koloryzacji i strzyżeniach.

Opinie moich klientów

Grażyna

Bardzo miła atmosfera. Włosy układają się bardzo dobrze. Pan Jacek wysłuchał, jakie mam problemy z włosami i zaproponował rozwiązania. Na pewno tu wrócę

Gabrielle

An amazing and talented haircut I will surely be returning. My haircut went over time but I was not surprised since I have a lot of hair and there are only 40 minute time-slot options. Jacek is professional and highly skilled.

Aleksandra

Dziękuję panu Jackowi z Hożej za piękną fryzurę :) przyszłam bez pomysłu, a Pan doradził i wyczarował na mojej głowie coś czego w życiu nie miałam. Włosy bardzo ładnie się układają po umyciu i utrzymanie fryzury na codzień będzie bardzo proste. Serdecznie polecam.

Gdzie przyjmuje Jacek?

Hoża 40 Zobacz na mapie

Aby zarezerwować wizytę kliknij tutaj

Zarezerwuj wizytę
Zarezerwuj wizytę