Manicure męski

Mężczyźni najczęściej wykonują manicure okazjonalnie na wielkie wyjścia. Jednym słowem- rzadko. Wynika to z wielu czynników. A manicure męski nie taki straszny jak go piszą. Panie, prosimy zaprosić swoich Panów do lektury. Panowie, prosimy wytrwać do końca artykułu 🙂
Powiemy Wam jak Panowie powinni dbać o dłonie. Przybliżymy Wam też jak przebiega krok po kroku zabieg manicure męskiego. Pomoże nam w tym nasz ekspert Wioletta, która na co dzień pracuje jako manicurzystka.
Zaczynajmy 🙂

Czytaj dalej

Zobacz karierę Kasi – czyli od Asystenta do Fryzjera

Czy wiesz, że aż 1/3 Stylistów z salonów Milek Design to osoby, które rozpoczynały w naszych salonach pracę od stanowiska Asystenta Fryzjera? Zobacz, jak przebiegła kariera Kasi, która właśnie dzięki zamiłowaniu do fryzjerstwa i pracy nad swoimi umiejętnościami awansowała na stanowisko Starszej Stylistki.

Czytaj dalej

Pielęgnacja dłoni zimą

Nasze dłonie, tak jak i włosy, zimą mają zupełnie inne potrzeby niż latem. Jak pielęgnować włosy zimą możesz przeczytać w naszym poprzednim artykule.
Mróz, wiatr oraz ciągłe różnice temperatur poważnie uszkadzają skórę naszych dłoni. Gdy temperatura spada poniżej zera, spójrz nieco inaczej na skórę swoich dłoni i paznokci.
Postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące ochrony i regeneracji skóry dłoni zimą. Pomoże nam dziś nasza ekspertka Kasią – zamiłowana kosmetyczka, która o pielęgnacji dłoni i paznokci wie wszystko 🙂

Czytaj dalej

Koloryzacja naturalna – sposób na zmniejszenie chemii przy farbowaniu

Masz naturalny kolor włosów, chcesz zmiany, ale boisz się, że koloryzacja osłabi kondycję Twoich włosów? Farbujesz włosy od dłuższego czasu i masz wrażenie, że Twoje włosy są przesuszone? A może po prostu ekologia jest dla Ciebie bardzo ważna? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Czytaj dalej

Sztuczka z linijką i ołówkiem – Jaka jest idealna długość włosów dla Ciebie?

Początek nowego roku jest idealnym momentem na postanowienia noworoczne. I nie dotyczą one tylko rzucenia nałogów czy zmian w rozwoju osobistym. Ba, jest to moment nie tylko na same plany, ale także na ich realizację. Jeśli potrzebujesz czegoś „nowego” we własnym wyglądzie, warto zastanowić się nad zmianą fryzury. Sprawdź, jaka długość włosów będzie idealna dla Ciebie. Oto trik z linijką i ołówkiem- i nie tylko 🙂

Czytaj dalej

Konkurs – Walentynki z Milek Design

Początek lutego oznacza, że wkrótce ♥ święto Zakochanych ♥. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs z wyjątkowymi nagrodami.

Czytaj dalej

Keratynowe prostowanie włosów – Sposób na miękkie i lśniące włosy

keratynowe prostowanie włosów przykład na włosach blond. Więcej o keratynie na włosach dowiesz się z naszego artykułu.

Tak jak obiecaliśmy, tym razem przybliżymy Wam zabieg keratynowego prostowania włosów. Jak dbać i pielęgnować włosy kręcone możecie dowiedzieć się z naszego poprzedniego artykułu „Włosy kręcone – jak pielęgnować i stylizować”. Jeśli jednak znudziły Ci się Twoje fale czy loki, podpowiadamy jak sprawić, aby Twoje włosy były wygładzone i nie puszyły się.

Czytaj dalej

Dzień Babci i Dziadka – Spraw, aby był wyjątkowy

Babcia i Dziadek to osoby szczególnie bliskie naszym sercom – zawsze można liczyć na ich ciepły uśmiech i wsparcie. Przy codziennych obowiązkach i zabieganiu zatrzymajmy się na moment, by o Nich pomyśleć, bo zbliżają się Ich dni.

Czytaj dalej

Pielęgnacja włosów zimą według Milek Design

Zima powiedziała na dobre „dzień dobry”. Niskie temperatury, śnieg, wiatr oraz czapka na głowie nie wpływają dobrze na kondycję naszych włosów. Ustalmy najpierw z jakiego rodzaju wrogiem mamy do czynienia 🙂 I znajdźmy rozwiązanie.

Czytaj dalej

7 modnych fryzur na 2018

Jakie fryzury będą modne w 2018 roku? Rok 2018 będzie dla odważnych 🙂 trzeba będzie mieć dużą dawkę szaleństwa, żeby zdecydować się na propozycje fryzur modnych w tym sezonie. Jednak nie zapominamy o tych z Was, które mają nieco romantyczną duszę. Dla nich delikatne i subtelne stylizacje, które podkreślą ich kobiecość. 7 propozycji, wśród których każda z Was odnajdzie swoją inspiracje.

Czytaj dalej

Wydarzenia roku 2017 w Milek Design

Petarda! 🎆 W Nowy Rok 2018 wchodzimy z uśmiechem i nową energią do tworzenia wspaniałych fryzur. 2017 przeszedł już do historii, ale nie zapominamy o tym, co nas w nim spotkało. Zobaczcie sami!

Czytaj dalej

Fryzury na Sylwestra 2017/2018- Inspiracje Milek Design

Jaki Sylwester, taki cały rok, dlatego świętuj tę wyjątkową noc w doskonałej stylizacji włosów 💃

Czytaj dalej