Rozjaśniaj i miej jasność, jak prawidłowo traktować włosy rozjaśniane – Pielęgnacyjne triki rozjaśnianych włosów.

Rozjaśnienie włosów to pierwszy krok w otrzymaniu nowej szerokiej gamy możliwości kolorystycznych. Na ciemnym odcieniu bazowym zmiany dokonywane są na poziomie tonów, a gdy otrzymamy jasną, czystą bazę, z której usuniemy pigment możemy stworzyć naprawdę wiele wariantów kolorystycznych. Dlatego usługa rozjaśniania włosów cieszy się dużą popularnością i jest punktem wyjściowym wielu metamorfoz. Jest stworzeniem fundamentu do nieograniczonej przemiany kolorystycznej, może być wieloetapowa. Pamiętajmy, że podczas jednej, pierwszej wizyty w Salonie nie zawsze osiągniemy oczekiwany rezultat rozjaśniania. Niekiedy proces wymaga 2-3 wizyt, aby wyczyścić pigment z łusek. Im więcej zabiegów rozjaśniających tym większa ingerencja w strukturę włosa i nasilona charakterystyka włosa rozjaśnianego.

Czytaj dalej

Jak zregenerować włosy po wakacjach – najlepsze zabiegi, które odbudują Twoje włosy

Nie ma co ukrywać, okres wakacji nie należy do łatwych dla naszych włosów. W przeciwieństwie do nas wcale nie odpoczywają. Na ich niekorzyść działa szereg czynników zewnętrzych, takich jak: silne promienie uv, wiatr, słona czy chlorowana woda. Łatwo w takich warunkach o osłabienie naszych pasm. Włosy stają się suche, łamliwe, brak im blasku.  

Powrót z wakacji to idealny moment na zafundowanie swoim włosom sporej dawki odżywnienia i odbudowy.  W naszych Salonach Milek Design posiadamy róznorodne regeneracje, ktore przy konsultacji z fryzjerem i według potrzeb Twoich włosów dobierzemy odpowiednio właśnie dla Ciebie. 

Czytaj dalej

Konkurs #MILEKNALATO – wyniki!

Dziękujemy wszystkim za udział w już V edycji naszego wakacyjnego konkursu #mileknalato!

Czytaj dalej

Trendy 2021: Front Blond – subtelna zmiana, mocny efekt

Zastanawiasz się czym właściwie jest Front Blond i dlaczego kobiety na całym świecie tak bardzo go pokochały? Jest ku temu co najmniej kilka powodów. W poniższym artykule znajdziecie wszystko na temat tej koloryzacji. Na czym polega, komu pasuje oraz jaką pielęgnację należy zastosować, aby jak najdłużej cieszyć się pięknym efektem.

Czytaj dalej

Jak dbać o włosy latem

 

Okres wakacji jest przez nas bardzo wyczekiwany. Odpoczywamy od codziennych obowiązków i zmartwień, kto tego nie lubi? Lato ma na nas zbawienny wpływ ale nie na nasze włosy. Są one narażone na szereg szkodliwych czynników zewnętrznych. Latem nasze włosy stają się jaśniejsze, przesuszone  i słabsze. Dlaczego tak się dzieje? Jak temu przeciwdziałać? Przeczytaj nasz artykuł! 

Czytaj dalej

Konkurs #MILEKNALATO – V edycja

Lato czas start!
A jeśli lato, to ruszamy z naszym corocznym konkursem z licznymi nagrodami!

Czytaj dalej

I tak po prostu – fryzury gwiazd

Całkiem niedawno świat obiegła informacja, że będzie kontynuacja jednego z kultowych seriali. Będzie nazywał się „And just like that”.
Czy wiecie już, jaki cykl mamy na myśli?

Czytaj dalej

Akcja oznacz i wygraj

Fajna fryzura? Miła wizyta? Podziel się swoim zadowoleniem w swoich social mediach i wygraj! 🎁
Sprawdź regulamin akcji.

Czytaj dalej

Mullet – ponadczasowa fryzura czy chwilowy trend?

Czeski piłkarz, płetwa, hokeista, barwena, a może na Szwedkę? Mullet to dziś najczęściej używana nazwa fryzury popularnej w drugiej połowie minionego wieku. Jak najprościej opisać to cięcie? Krótko z przodu, długo z tyłu. Fryzura, która jeszcze do niedawna uważana była za szczyt obciachu, dziś coraz częściej pojawia się w nowym, świeżym, subtelnym i jakże modnym wydaniu. Jak to się stało, że mullet z lat 80-tych i 90-tych wrócił do mody?

Czytaj dalej

Akcja – Regeneracja

Zarezerwuj telefonicznie lub online swoją wizytę na koloryzację do dnia 5. grudnia i odbierz bezpłatną regenerację o wartości 85zł.

Czytaj dalej

Srebrne włosy? Czemu nie!

Srebrne włosy? Tak! Moda na koloryzację w szarych i srebrnych tonacjach nie przemija i jest jednym z największych trendów na nadchodzący sezon zimowy.

Czytaj dalej

Bezpieczna wizyta u fryzjera

Już nie tylko najwyższa jakość usług ale również najlepsze standardy bezpieczeństwa. Od samego początku pandemii salony Milek Design dbają o swoich klientów jeszcze lepiej niż dotychczas.

Czytaj dalej