Zalety koloryzacji Air Touch – naturalny efekt na dłużej 

 

Kiedyś koloryzacja kojarzyła się tylko z farbowaniem włosów na wybrany kolor. Dziś, dzięki dostępnym możliwościom i kreatywności stylistów fryzur, na rynku pojawiają się kolejne, coraz bardziej skomplikowane metody koloryzacji. Jedną z nich jest koloryzacja Air Touch, która zdobyła już ogromną rzeszę fanek. Nic dziwnego – to najlepsze rozwiązanie dla kobiet, które chcą osiągnąć efekt naturalnych włosów na długo. Co to jest koloryzacja Air Touch i jakie są jej największe zalety? Wszystko na ten temat znajdziesz w naszym artykule. 

 

Najlepszy fryzjer w Warszawie – Milek Design. Uwielbiamy sprawiać, że ludzie czują się piękni. Umów wizytę już dziś. 

Koloryzacja Air Touch Milek Design

Air Touch – co to jest?

Nazwa Air Touch oznacza dosłownie “dotyk powietrza” i to najlepsze określenie, by wytłumaczyć na czym polega ta metoda koloryzacji. Farba nanoszona jest na połowie pasm całej objętości włosów, a następnie włosy wydmuchiwane są powietrzem z suszarki – dzięki temu aplikacja jest delikatna i precyzyjna, a efekt bardzo naturalny. Koloryzacja Air Touch pozwala osiągnąć rozjaśnione pasma, w których przejścia kolorów stopniowane są gradientowo. To doskonały sposób na naturalne rozjaśnienie pasm bez efektu przerysowania. 

Zalety koloryzacji Air Touch - naturalny efekt na dłużej 

Jak przebiega koloryzacja Air Touch? 

Ta metoda koloryzacji wymaga dużej precyzji i umiejętności ze strony stylisty i nie jest możliwa do wykonania samodzielnie. Zanim fryzjer przejdzie do etapu koloryzacji, najpierw oceni stan Twoich włosów i starannie dobierze odcienie farby, by osiągnąć kolor o intensywności, która najlepiej będzie pasowała do Ciebie i Twojej urody. Podczas koloryzacji włosy dzieli się na wąskie pasma, które przedmuchuje się zimnym powietrzem z suszarki, przez co część włosów wypada z pasm – to właśnie dlatego efekt jest tak naturalny, a przejścia delikatne. Koloryzacja Air Touch trwa zazwyczaj od 4-6 godzin. 

Zalety koloryzacji technika Air Touch Milek Design

Klientki Milek Design pokochały koloryzację Air Touch. Efekt zachwyca i utrzymuje się na długo. Zobacz prace naszych stylistów na naszym koncie na Instagramie i bądź na bieżąco. 


milek design Umów się na wizytę

Zarezerwuj wizytę