Team Tamka 29

Nicola

Starsza Stylistka

Z Milek Design od 2020

W świat fryzjerstwa wprowadziła ją starsza siostra, od której od najmłodszych lat podpatrywała pracę fryzjerów. Naukę zawodu rozpoczęła w roku 2001, a po zakończeniu szkoły swą wiedzę poszerzała uczestnicząc w wielu szkoleniach w kraju jak i zagranicą m.in. w Paryżu. W tworzeniu stylizacji zawsze stawia na lekkie cięcia, a koloryzacje preferuje naturalne z domieszką „dotyku słońca”. Nikola lubi aktywnie spędzać czas, a taniec jest jej drugą pasją.

Opinie moich klientów

Elżbieta

Jak zwykle po metamorfozie jestem bardzo zadowolona już od 5 lat korzystam z usług fryzjerki Sylwi (Nicoli ) gdyż jej profesjonalizm widać w każdym cięciu. Obsługa miła, produkty używane w salonie z wyższej półki i te fotele masujące nic dodać nic ująć serdecznie ten salon polecam 👍😀

Urszula

To moja kolejna wizyta u Nikoli, znam ją jeszcze z jej poprzedniej pracy i przyszłam do tego salonu ze względu na nią. Jest rewelacyjna jeśli chodzi o koloryzację. Za każdym razem jestem zadowolona, a jak po jakimś czasie pojawia się odrost, to też wygląda naturalnie. Moje włosy po przez zastosowanie odpowiednich środków do koloryzacji, a potem pielęgnację wyglądają bardzo zdrowo i zawsze tylko lekko podcinamy końcówki, żeby odświeżyć fryzurę. Gorąco polecam i na pewno ponownie się pojawię u Nikoli.

Kasia

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie na Tamce. Nicola zrobila piękną koloryzację oraz ciecie. Na pewno do niej jeszcze wrócę! :)

Gdzie przyjmuje Nicola?

Tamka 29 Zobacz na mapie

Aby zarezerwować wizytę kliknij tutaj

Zarezerwuj wizytę
Zarezerwuj wizytę