Team Tamka 29

Melisa

Starszy stylista

Z Milek Design od 2019

Kreatywna stylistka, której mocną stroną są koloryzacje – najbardziej ceni sobie wyzwania a jej ulubionymi są koloryzacje blond. Jej zdaniem zdrowe i piękne włosy to punkt wyjścia do wykreowania idealnego koloru oraz fryzury dlatego stawia duży nacisk na odpowiednio dobraną pielęgnację. W codziennej pracy cechuje ją ogromne zaangażowanie i charyzma, stawia na indywidualne podejście do każdego Klienta, ceniąc sobie zarówno klasykę jak i awangardę. W zawodzie jest od 2010r zaczynając po szczebelkach od technikum fryzjerskiego, staży zagranicznych aż do pracy salonie fryzjerskim. Od dawna widziała, że fryzjerstwo jest czymś czym chce się zajmować ponieważ sprawia jej to nieopisana radość oraz spełnienie. Bierze udział w licznych szkoleniach i sesjach zdjęciowych, gdyż rozwój osobisty uważa za ważny aspekt w każdej dziedzinie życia.

Opinie moich klientów

Karolina B

Pani Melisa jest bardzo miła, profesjonalna i pomocna. Dziękuje bardzo za uratowanie włosów

Anna

Byłam u Melisy po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona z krótkiej fryzury, która mi zrobiła. Atmosfera na wizycie była również bardzo miła

Piotr P

Świetnie! Bardzo dziękuję za bardzo dobre ścięcie włosów, profesjonalne podejście i miłą rozmowę. Zdecydowanie poleciłabym Melisę znajomym ;)

Gdzie przyjmuje Melisa?

Tamka 29 Zobacz na mapie

Aby zarezerwować wizytę kliknij tutaj

Zarezerwuj wizytę
Zarezerwuj wizytę