Milek Design przedstawia – Modne fryzury 2017

Regularnie szykujemy dla Was dużą dawkę inspiracji. Zobaczcie, jakie fryzury są modne w sezonie wiosna/lato 2017.

W kwietniu w salonie Milek Design przy pl. Dąbrowskiego 7 odbyła się sesja, w której przygotowaliśmy najmodniejsze stylizacje na sezon 2017. Naszymi modelkami były piękne kobiety, które zdecydowały się oddać włosy w nasze ręce. Dzięki temu teraz prezentujemy Wam topowe fryzury tego lata – od naturalnych kolorów po istne szaleństwo!

Laura, czyli delikatne sombre oraz modne w tym sezonie warkocze

Pierwsza modelka przyszła do nas z delikatnie pojaśnionymi włosami. Oczekiwała delikatnej, naturalnej, świetlistej koloryzacji, zatem podczas konsultacji zdecydowaliśmy się na dodatkowe rozjaśnienie w stylu sombre.

Delikatne sombre, czyli jedna z modnych fryzur w tym sezonie letnim 2017

Dodatkowo zaproponowaliśmy Laurze bardzo modne czesanie. Warkocze to bardzo delikatne i dziewczęce rozwiązanie na ciepłe dni. Aby fryzura była jeszcze bardziej wyjątkowa, użyliśmy kolorowych nitek, które okazały się zjawiskowym dodatkiem.

Kolorowe warkocze, jako propozycja jednaj z modnych fryzur na sezon 2017

 

Victoria, czyli trendy różowe refleksy na włosach

Blogerka Victoria Czajkowska marzyła o subtelnej zmianie, rozważała truskawkowe końce, ale nie była przekonana do takiej koloryzacji. Zaproponowaliśmy jej zatem niewielkie rozjaśnienie i różowe refleksy wykonane produktem półtrwałym – takim, który będzie naturalnie się wypłukiwał, nie pozostawiając odrostów.

Różowe refleksy na włosach - trend 2017

Warkocze, warkoczyki i jeszcze raz plecionki. Victorię uczesaliśmy na dwa sposoby. Obie propozycje luźne, zwiewne, kobiece – idealne na lato – uniwersalne na co dzień i na imprezę.

Marta, czyli diametralna zmiana koloru

Marta od początku była gotowa na diametralną zmianę koloru. Miała naturalny ciemny brąz, a my zrobiliśmy jej metamorfozę odcienia aż o cztery tony! Mimo tak dużego rozjaśnienia włosy pozostały lśniące i wypielęgnowane, ponieważ do proszku rozjaśniającego użyliśmy produktu zabezpieczającego przed uszkodzeniami stryktury włosa – Olaplex.

Piękna, świetlista diamentowa koloryzacja z Milek Design

Ania, czyli odważna fryzura w kolorach tęczy

Kolejna modelka miała już na swoich włosach wszystkie kolory tęczy 🌈 Ale takiego zestawienia kolorów, jakie jej zaproponowaliśmy jeszcze nie. Aby uzyskać szaleństwo na głowie musieliśmy najpierw zrobić dekoloryzację używając także produktu zabezpieczającego Olaplex. Następnie wykonaliśmy koloryzację diamentową zestawiając kolory: różowy, fioletowy, zielony i żółty. Efekt wow!

Odważnie i kolorowo, czyli kolory tęczy na włosach

Iga, czyli chłodny blond w doskonałym wydaniu

Iga na sesję przyszła wraz ze zdjęciami inspiracyjnymi. Miała wcześniej wykonany baleyage na całych włosach i marzyła o jaśniejszym, chłodnym kolorze z pozostawionym ciemniejszym odrostem. Musimy pamiętać, że przy włosach, które mają więcej ciepłego pigmentu, czasem jedna koloryzacja nie wystarczy, aby uzyskać chłodny odcień. Wówczas takie tonowanie należy powtórzyć.

Chłodny blond w wydaniu Milek Design jako propozycja modnej fryzury 2017

Ewa, czyli kobieta zmienną jest
 

Wyjątkowe stylizacje wykonali:
Ola, Aneta, Asia, Kamilian, Ewa i Basia

Za zdjęcia dziękujemy Rafałowi Nowakowi

 

Zarezerwuj wizytę