Zarezerwuj TERAZ
× <
Salon Tamka
Salon Hoża
Salon plac Dąbrowskiego
Salon Tamka
ZADZWOŃ 515 415 555
Salon Hoża
ZADZWOŃ 501 987 089
Salon Plac Dąbrowskiego
ZADZWOŃ 508 292 694

Sombre na włosach

Od dłuższego czasu trend koloryzacyjny na punkcie którego oszalały kobiety. Ten sposób koloryzacji daje bardzo naturalny efekt włosów rozjaśnionych słońcem. Nazwa pochodzi od połączenia dwóch słów: „soft (ang. delikatne) i „ombre” (franc.cień).

Na czym polega rozjaśnianie włosów metodą sombre?

Czym się różni od ombre?

Czekamy na Ciebie w naszych salonach: pl.DąbrowskiegoTamka, Hoża. Nasi styliści są do Twojej dyspozycji

Sombre fryzjer Milek Desin Warszawa cena od 290 zł

Włosy muśnięte słońcem

Sombre to delikatniejsza, bardziej subtelna i mniej kontrastowa wersja trendu Ombre. Daje efekt bardziej naturalny, jakby muśnięty słońcem. Włosy na końcówkach są jaśniejsze, jednak nie tak mocno jak w przypadku Ombre. Efekt Sombre rozświetla twarz, modeluje fryzurę i jednocześnie wygląda bardzo naturalnie. Styliści fryzur w Milek Design wyczarują idealny efekt Sombre, fryzjer poprzez nakładanie produktu koloryzującego w odcieniach pośrednich razem z jednym klasycznym odcieniem ombré. Dzięki temu przejście odcienia jaśniejszego do ciemniejszego jest subtelniejsze, bardziej rozproszone, a kontrast pomiędzy odcieniami nie jest tak intensywny.

Sombre wykonano w salonie Milek Design Warszawa

Sombre vs. Ombre

Efekt Sombre to bardziej subtelna i mniej kontrastowa wersja Ombre. Daje efekt bardziej naturalny, jakby muśnięty słońcem. Włosy na końcówkach są jaśniejsze, jednak nie tak mocno jak w przypadku Ombre.

Modelowanie fryzury sombre

Sombre hair - jak stylizować?

Przede wszystkim pamiętaj, że im dłuższe masz włosy, tym efektowniejsze sombre! Pięknie wyglądają loki i fale zrobione „na mokro”. Nie unikaj również wysoko wiązanych koków tzw. cebul i końskich ogonów. Twoja fryzura ma być naturalna i delikatna. Muśnij włosy odrobiną olejku – pięknie nabłyszczą i wydobędą głębię koloru.

Marzysz o naturalnym efekcie rozjaśnionych słońcem włosów? Sombre to propozycja dla Ciebie.

sombre-w-salonach-milek-design-warszawa
sombre-milek-design-warszawa-zdjecie
milek-design-sombre-na-wlosach-warszawa

Sombre w Milek Design

Fryzjerzy, którzy wiedzą co robią..

Bo pasja nas wyróżnia! Dzięki połączeniu pasji i doświadczenia, styliści Milek Design to grono osób, które wiedzą jak uzyskać naturalny i efektowny rezultat. Znamy aktualne trendy i jeśli dodamy do tego …

Profesjonalne produkty

Marzysz o naturalnych pasemkach, a nie do końca chcesz zaczynać farbować włosów? A może jesteś w ciąży? Salony Milek Design wychodzą naprzeciw tym potrzebom. Propozycja Złotej Koloryzacji przy użyciu produktów, które zawierają 92% naturalnych składników.

Co mówią o nas nasi klienci

„Przemiła obsługa, traktują klienta z szacunkiem i wielką gościnnością, polecam każdemu, efekt „wow” murowany :)”

„Jestem zachwycona! Miałam nieskrywaną przyjemność oddać swoje włosy w ręce Tomka z Hożej. Niesamowicie pozytywna osoba, która zdecydowanie wie co robi! Doradził, wytłumaczył i na włosach powstało przepiękne sombre! Dodatkowo – osoby, które pracują w salonie – uśmiechnięte, przyjazne i pomocne! 🙂 Na pewno będę tu wracać i z pełną świadomością – polecam!”

Sombre w Milek Design krok po kroku

Sombre czy ombre -wybierz sama

Zainspiruj się podczas rozmowy z naszym stylistą. Podczas konsultacji będziesz mogła poznać różnice między ombre i sombre. Fryzjer podpowie Ci także jaka koloryzacja będzie odpowiednia do Twojego typu urody oraz kondycji Twoich włosów.

Koloryzacja sombre – spełnij marzenia

Fryzjer po konsultacji dobierze odpowiedni kolor dopasowany do oczekiwań klientki, ale i jej typu urody. Warto zapytać fryzjera o możliwość zabezpieczenia włosów podczas koloryzacji odpowiednią regeneracją dodaną do produktów koloryzacyjnych.

Efekt końcowy, piękne sombre

Strzyżenie to także możliwość podkreślenia efektu końcowego, czyli Twojego sombre. Uzgodnij ze stylistą jaka fryzura będzie dla Ciebie idealna, podkreśli rozświetlone pasma, ale także nie sprawi Ci trudności w układaniu włosów w domu.

Sombre cena

Włosy krótkie

310 – 565 zł

Włosy średnie

350 – 605 zł

Włosy długie

370 – 685 zł