Zarezerwuj TERAZ
× <
Salon Tamka
Salon Hoża
Salon plac Dąbrowskiego
Salon Tamka
ZADZWOŃ 515 415 555
Salon Hoża
ZADZWOŃ 501 987 089
Salon Plac Dąbrowskiego
ZADZWOŃ 508 292 694

Olaplex

Ciągle szukamy i zdobywamy nową wiedzę na temat najlepszej regeneracji i odbudowy dla Twoich włosów. Odkryciem, które odbudowuje i odżywia nawet najbardziej zniszczone włosy jest Olaplex. To genialne rozwiązanie stosujemy jako zabieg regeneracyjny, a także jako dodatek do Twojej koloryzacji, aby chronić Twoje włosy przed szkodliwym działaniem farb.

Regeneracja olaplexem w salonach Milek Design Warszawa

Olaplex jako regeneracja

Jeśli Twoim problemem są matowe i osłabione włosy rewelacyjnie ten problem rozwiąże Olaplex wykorzystany jako regeneracja. Zabieg na włosy Olaplex to jedyna na rynku kuracja, która odbudowuje mostki dwusiarczkowe, które łączą łańcuchy keratyny i tym samym wzmacniają strukturę włosów. Wiązania te ulegają zerwaniu podczas koloryzacji czy stylizacji, a nasze włosy z czasem stają się osłabione: tracą sprężystość, zaczynają się łamać i rozdwajać. W efekcie Twoje włosy stają się odżywione, odbudowane i lśniące.

Porada: Poproś swojego stylistę o zabieg z wykorzystaniem sauny- wzmocni ona efekt odżywienia i nabłyszczenia włosów.

koloryzacja olaplex w Salonach Milek Design Warszawa

Koloryzacja Olaplex

Marzysz o chłodnym blondzie lub świetlistym sombre, a Twoje włosy są osłabione? Myślisz sobie to nie dla mnie, innym razem. Już nie! Olaplex dodajemy do mieszanki koloryzacyjnej, dzięki czemu Twoje włosy otrzymują ochronę podczas aplikacji rozjaśniacza czy farby. Takie abrakadabra myślisz. A jednak rezultaty są zdumiewające- łuska włosa jest domknięta, włosy pozostają lśniące.

olaplex w domu

Olaplex dla Ciebie do domu

Mamy dla Ciebie Olaplex do stosowania w domu Hair Perfector No.3 – możesz używać go w domu raz w tygodniu w celu wzmocnienia włosów, a także jako kurację wstępną przed kolejnym zabiegiem chemicznym. Olaplex Hair Perfector No.3 przynosi dodatkowe korzyści- chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, odżywia- co na pewno potwierdzisz po używaniu go w domu.

Cena regeneracji:

185 zł

*cena może ulec zmianie zależnie od zużytej gramatury produktów

Cena mieszanki:

135 – 165 zł

*cena może ulec zmianie zależnie od zużytej gramatury produktów

Cena produktu:

opakowanie 100 ml: 139 zł

Możesz ciągle marzyć , możesz wciąż podążać za trendami, ale jeśli chcesz dogonić marzenia uwierz, że Twoje nowe ombre czy platynowy blond nie zniszczy Twoich włosów chronionych przez system Olaplex

Olaplex w Milek Design

Inteligentny system Olaplex

Olaplex to system oparty na wieloletnich badaniach oraz ogromnej wiedzy o potrzebach włosów. Działa na każde włosy- od europejskich po afroamerykańskie, a także niekoloryzowane i te zniszczone zabiegami. Zadajecie sobie pytanie, czy olaplex nie utrudnia równomiernego rozłożenia się koloru i jego wnikania we włosy? Nie, olaplex wyrównuje strukturę włosa, domyka łuski, dzięki czemu wręcz ułatwia aplikację koloryzacji i zdecydowanie wzmacnia włosy.

Metamorfoza w zasięgu ręki

Piękne ombre czy świetliste sombre jest już możliwe. Do tej pory bałaś się o swoje delikatne i cienkie włosy lub na tyle je osłabiłaś innymi zabiegami chemicznymi, że myślisz, że kolejna koloryzacja nie jest możliwa? Zapewniamy Cię, że w Salonach Milek Design i wsparciu systemu Olaplex spełnimy Twoje koloryzacyjne marzenia, a Twoje włosy pozostaną w dobrej kondycji.

Co mówią o nas nasi klienci

„Świetne miejsce wypełnione wspaniałymi ludźmi z niesamowitym doświadczeniem i super podejściem do pracy. Polecam każdemu

Aleksandra

„Świetna obsługa, jestem bardzo zadowolona ze swojej fryzury, piękny wystrój. Trzy razy TAK.”

Ola

„Nowoczesny salon z obsługą na bardzo wysokim poziomie. 🙂 Pełen profesjonalizm i zaspokajanie modowych potrzeb wymagających klientów. W tym salonie czuję się wyjątkowo

Joan

Olaplex krok po kroku

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Podstawą regeneracji Olaplex jest konsultacja ze stylistą, która pozwoli ocenić kondycję włosów i dobrać odpowiedni sposób regeneracji i ilość produktu.

Zabieg Olaplex wygląda nastepująco

Stylista aplikuje mieszankę Bond Perfector na zwilżone wodą włosy. Pozostawia na 10-20 minut. Następnie myje włosy i skórę głowy szamponem, aby nałożyć maskę. Pozostawia na 10 minut. Czas oczywiście jest ruchomy, dostosowujemy go do kondycji i potrzeb włosów.

Aby dopełnić efekt regeneracji

Ostatnim krokiem jest strzyżenie z modelowaniem bądź samo modelowanie włosów, w zależności od preferencji klienta.

Olaplex do koloryzacji

Wystarczy dodać Olaplex Bond Multiplier bezpośrednio do farby lub rozjaśniacza, a następnie po opłukaniu włosów zastosować Bond Perfector.

Proponujemy zabranie Hair Perfector No. 3 ze sobą do domu- stosujemy raz w tygodniu jako maskę.