Team Plac Dąbrowskiego 7

Marzena

Starsza Stylistka

Z Milek Design od 2011

Początki jej przygody ze stylizacją sięgają jeszcze czasów dzieciństwa, gdy na głowach swoich najbliższych realizowała najbardziej szalone fryzjerskie fantazje. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Mimo bogatego doświadczenia zawodowego, nie boi się odkrywać nowych obszarów swojego fachu: uważnie śledzi trendy, uczestniczy w szkoleniach najlepszych mistrzów światowego fryzjerstwa. Jej stylizacje cechuje poczucie smaku, lekkość, zwiewność oraz zmysłowość. Fryzury Marzeny to także połączenie perfekcjonizmu i spontaniczności.

Opinie moich klientów

Bogumiła

Moje oczekiwania co do wizji krótkiej fryzury na jesień zostały spełnione, dodatkowo Marzenka zaproponowała modne odcienie i dobrała kolorystycznie do mojego typu urody.Kolejny raz jestem zadowolona bo coś nowego a zarazem trendi :) ...ze spokojem polecam Marzenkę.

Martyna

Polecam Panią Marzenę! Po wyjściu z salonu, zostałam zaczepiona przez 3 osoby z pytaniem gdzie chodzę do fryzjera !! Najlepszy fryzjer :)

Dominika

Marzena zajmuje się moimi włosami już od kilku lat i nigdy nie wyszłam od niej niezadowolona. A w tym czasie miałam włosy i do pasa i do ramion i super blond i naturalne. Marzena zawsze stara się, żebym czuła się wyjątkowo, a z salonu wyszła uśmiechnięta. Zdecydowanie polecam!

Gdzie przyjmuje Marzena?

Plac Dąbrowskiego 7 Zobacz na mapie

Aby zarezerwować wizytę kliknij tutaj

Zarezerwuj wizytę
Zarezerwuj wizytę