Team Hoża 40

Kasia

Starsza Stylistka

Z Milek Design od 2011

Fryzjerstwo to jej największa pasja. Wyobraźnia Kasi, w połączeniu z zamiłowaniem do zawodu oraz zmysłem artystycznym stanowi prawdziwą mieszankę wybuchową. Jest perfekcjonistką, każda wyjątkowa fryzura leży w zasięgu jej możliwości dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Lubi nowe wyzwania, stara się cały czas podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach. Wolny czas uwielbia spędzać aktywnie, spacerując po górach oraz pływając łódką po mazurskich jeziorach.

Opinie moich klientów

Julia

Pani Kasia - cudowna! Pierwszy raz w mom życiu ktoś obciął moje włosy z wzięciem pod uwagę, że się kręcą. Widać, że Kasia wie, co robi, do tego chętnie doradzi np. w kwestii stylizacji :) polecam!

Magdalena

Fantastyczna wizyta, bardzo indywidualne podejście i przede wszystkim innowacyjne. Pani Kasia pokazała mi moje włosy w nowym wydaniu, którego zupełnie się nie spodziewałam ale bardzo mi się podoba, dała mi też rady dotyczące samej stylizacji. Na pewno wrócę :)

Paulina

To była moja pierwsza wizyta u pani Kasi, ale na pewno nie ostatnia! Świetna konsultacja przed strzyżeniem i pomoc w doborze fryzury. Cięcie jeszcze lepsze. Czułam się jak milion dolarów po wyjściu z salonu :)

Gdzie przyjmuje Kasia?

Hoża 40 Zobacz na mapie

Aby zarezerwować wizytę kliknij tutaj

Zarezerwuj wizytę
Zarezerwuj wizytę