Team Plac Dąbrowskiego 7

Ewa

Starsza Stylistka

Z Milek Design od 2011

Pasja do fryzjerstwa obudziła się w niej wcześnie, bo już w wieku 16 lat. 6 lat intensywnej nauki w szkole fryzjerskiej pozwoliło jej uzyskać dyplom Technika Usług Fryzjerskich. Uwielbia strzyżenia damskie, w których ma szansę podkreślić cięcie ciekawą koloryzacją. Moment stylizacji jest jej ulubionym elementem strzyżenia męskiego. W swojej pracy stara się być elastyczna, dzięki czemu potrafi sprostać oczekiwaniom klientów. W wolnym czasie chętnie podróżuje i wypoczywa w ciepłych krajach.

Opinie moich klientów

Marcelina

Ewa to świetna osoba! Chodzę już do niej od ponad roku i jestem zawsze bardzo zadowolona. Słucha klienta, doradza, ma ogromną wiedzę, którą chętnie się dzieli. Atmosfera podczas strzyżenia jest bardzo przyjazna. Polecam!

Alicja

Pani Ewa super profesjonalistka., potrafi właściwie dobrać kolor, doradza jak zadbać o włosy a przy tym jest bardzo sympatyczną osobą.
Polecam. Ja na pewno wrócę

Katarzyna

Pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa - na recepcji, przy myciu włosów, przy stanowisku... Zawsze jestem bardzo zadowolona i tym razem też się nie zawiodłam. Ewa świetnie strzyże i ma podejście do klientów. Ma swoje zdanie i umie do niego przekonać, z drugiej strony potrafi też słuchać i nie forsuje swoich pomysłów. Dla mnie to połączenie idealne!

Gdzie przyjmuje Ewa?

Plac Dąbrowskiego 7 Zobacz na mapie

Aby zarezerwować wizytę kliknij tutaj

Zarezerwuj wizytę
Zarezerwuj wizytę