Zobacz karierę Kamiliana, czyli od Asystenta do Fryzjera

W Milek Design dobrze wiemy, że marzenia się spełniają! Kamilianowi w ich spełnieniu pomogły talent i ciężka praca. Czy wiesz, że aż 14 osób tak jak Kamilian zaczynały w Milek Design od stanowiska Asystenta Fryzjera, a dziś są Stylistami i mają szerokie grono swoich stałych Klientów? Poznaj historię Kamiliana, zainspiruj się i zobacz jak w Milek Design możesz rozwijać swoją karierę we fryzjerstwie.

Jeżeli po tym wstępie jesteś zaintersowana/y rozpoczęciem pracy jako Asytent Fryzyjera w Milek Design, zobacz nasze ogłoszenie na Asystenta Fryzjera  i aplikuj!

Kiedy rozpocząłeś pracę w Milek Design?
Kamilian: Dokładnie 5 lat temu, bo 1. września 2012 roku po chwilowej przygodzie w innym salonie. Nie chciałem być fryzjerem od zawsze, wybrałem ten zawód z przypadku, ale dzięki temu odkryłem w sobie pasję.

Czy pamiętasz swoje pierwsze chwile w Milek Design?
Kamilian: Wcześniej pracowałem w salonie, gdzie byłem jedynym asystentem. W Milek Design już było kilka osób na tym stanowisku, więc moje pierwsze wrażenie było pozytywne, ponieważ lubię, jak się coś dzieje. Dodatkowo cieszyłem się, że wreszcie będę miał wolne niedziele 😉

Co skłoniło Cię do rozpoczęcia nauki strzyżenia?
Kamilian: Zostałem Asystentem i chciałem jak najlepiej wykonywać swoją pracę. Kiedy ogarnąłem wszystkie koloryzacje, chciałem rozwijać się dalej i osiągnąć jak najwięcej, bo lubię przechodzić na wyższy „level” – daje mi to satysfakcję. Poza tym lubię pracę z Klientami, a strzyżenia poszerzają możliwości.

Pamiętasz swoje pierwsze strzyżenie? Pierwszego Klienta/Klientkę?
Kamilian: Oczywiście! Bardzo się stresowałem, ruchy były niepewne, a strzyżenie trwało 2 godziny! Ostatecznie wszystko poszło po mojej myśli, z czego byłem bardzo zadowolony i poczułem wiatr w skrzydłach. Odwagi dodawał mi fakt, że pierwszą „ofiarą” była moja koleżanka, która dobrowolnie oddała swoje włosy na cel treningu. 😁

Co było później?
Kamilian: Później zacząłem strzyc w salonie najpierw swoich znajomych, później znajomych znajomych itd. W międzyczasie uczestniczyłem w regularnych szkoleniach, zacząłem brać udział w sesjach z udziałem blogerek i influencerek, wykonałem kolorową koloryzację świecącą w ultrafiolecie. Awans po awansie i dziś już jestem Stylistą. Cały czas poszukuję nowych inspiracji i freakowych koloryzacji.

 

 

Zainspirowała Cię historia kariery Kamiliana w Milek Design? DZIAŁAJ! Zobacz nasze ogłoszenie na Asystenta Fryzjera w Milek Design i aplikuj!

 

 

Zarezerwuj wizytę