Zapraszamy 25. maja – Odbierz swój prezent z okazji 1. urodzin Milek Design na Tamce

To już rok! 🍾

Zobacz, co przez ten czas się wydarzyło i dowiedz się, co przygotowaliśmy dla Ciebie z okazji pierwszych urodzin salonu Milek Design przy ul. Tamka 29.

4. Big Book Festival

12. czerwca w naszym salonie przy ul. Tamka 29 odbyło się spotkanie z aktorkami Aleksandrą Hamkało, Moniką Dryl i krytykiem Łukaszem Maciejewskim. Z okazji trwającego 4. Big Book Festivalu goście posłuchali fragmentów książki „Ostatnie seanse” oraz obejrzeli film pt. „Mężczyźni wolą blondynki”.

 

 

Statuetka Gala Beauty Stars dla Najlepszego miejsca w Polsce

Zostaliśmy wyróżnieni spośród wielu topowych salonów w Polsce. Wygraliśmy na dwóch etapach – poprzez głosowanie internautów oraz podczas obrad jury. W listopadzie odbyła się uroczysta gala, podczas której dostaliśmy statuetkę Gala Beauty Stars dla najlepszego miejsca w Polsce.

Pierwsze miejsce w Gala Beauty Stars dla Milek Design

 

 

Kalendarz Literacki 2017

Zaangażowaliśmy się  w projekt – cegiełkę. W sesji do Kalendarza Literackiego wzięły udział blogerki, piękne kobiety, które zostały przez nas wystylizowane na postaci literackie. Cały dochód ze sprzedaży został przekazany fundacji Zaczytani na budowę bibliotek dla dzieci w szpitalach, hospicjach i domach dziecka. W salonie Milek Design przy ul. Tamka 29 odbyła się konferencja prasowa promująca Kalendarz.

Kalendarz literacki to jedno z ważnych wydarzeń w Mielek Design

 

Sesje zdjęciowe, czyli fryzury w naszym wykonaniu

 

I to, co bezcenne – zdjęcia naszych zadowolonych Klientów

Zadowolenie klientów w Milek Design - bezcenne

 

25. maja odbierz swój prezent 🎁

Już dziś zarezerwuj wizytę na 25. maja w salonie Milek Design przy ul. Tamka 29, a z okazji pierwszy urodzin podczas wizyty otrzymasz od nas ampułkę regeneracyjną o wartości 60zł GRATIS! Zadbaj o swoje włosy w nasze urodziny i świętuj razem z nami 🎂

 

 

Zarezerwuj wizytę