Wydarzenia roku 2017 w Milek Design

Petarda! 🎆 W Nowy Rok 2018 wchodzimy z uśmiechem i nową energią do tworzenia wspaniałych fryzur. 2017 przeszedł już do historii, ale nie zapominamy o tym, co nas w nim spotkało. Zobaczcie sami!

Kalendarz Literacki 2017

Kalendarz literacki 2017 był charytatywną inicjatywą z udziałem marki Schwarzkopf Professional i Zaczytani. 🗓 Cały dochód ze sprzedaży został przekazany fundacji Zaczytani.org, która zajmuje się m.in. budową bibliotek w dziecięcych szpitalach, hospicjach i domach dziecka. Współautorkami kalendarza były lubiane i popularne blogerki modowe (Agatamanosa, Mojedolcevitablog, Julietteinwonderland, Cam_my, Jestrudo), które wcieliły się w postaci literackie ponadczasowych dzieł.

Otwarcie Klubu Teatro Cubano

Zostaliśmy zaproszeni do współpracy przy otwarciu ważnego miejsca na klubowej mapie Warszawy Teatro Cubano. Czesaliśmy zespół, który obsługiwał gości tego wydarzenia. Uczesaliśmy przepiękne kolorowe warkocze, które idealnie wkomponowały się w charakter imprezy. 🎉

6. urodziny Hożej

Pamiętacie 6. urodziny Hożej? 🎈 Zobaczcie jeszcze raz, jak świętowaliśmy w kwietniu – kliknij TUTAJ.

1. urodziny Tamki

Zaraz po urodzinach Hożej w maju z dumą świętowaliśmy pierwsze urodziny Tamki. 🎂 Cieszymy się, że kolejny nasz salon przyniósł nam tak duży sukces i nowe grono wspaniałych Klientów.

Konkurs #mileknalato

Letni konkurs Milek Design okazał się świetnym pomysłem. ☀ Zaskoczyła nas ilość zainteresowanych uczestników i setki nadesłanych zdjęć. Okazało się, że tego lata Milek Design był na całym świecie! 🌎 Zobaczcie jeszcze raz wyniki konkursu. Jesteście gotowi na drugą edycję konkursu?

Sesja do konkursu Schwarzkopf

Chętni Styliści wzięli udział w sesji zdjęciowej do konkursu Schwarzkopf Made to Create. W swoich pracach na modelkach wykonali niecodzienne stylizacje, które stały się awangardową kolekcją fryzur Milek Design.

Pokaz marki LeBrand

We wrześniu zostaliśmy zaproszeni do współpracy przy pokazie mody polskiej marki odzieżowej LeBrand.

Szkolenie z Richardem Ashworth z Akademii Saco (Londyn)

W październiku przyjechał z Londynu dla naszych Stylistów Richard Ashworth – światowa sława w dziedzinie fryzjerstwa. Richard przeprowadził szkolenie, na którym odkrył przed Stylistami Milek Design swoją kolekcję awangardowych fryzur. Przedstawił ciekawe techniki strzyżenia i upinania włosów.

Impreza integracyjna w Teatro Cubano

Ojjj tutaj było szaleństwo na parkiecie 💃🕺 Tak naprawdę przy organizacji tej imprezy dotarło do nas, jak dużą jesteśmy drużyną (choć na zdjęciu to jeszcze nie komplet)! Była doskonała zabawa! 🍸

Fashion Week Trend Report

To modowe wydarzenie, na które zostali zaproszeni nasi Styliści. W towarzystwie światowej sławy stylisty Massimo Morello śledzili najnowsze trendy marki Kevin Murphy.

12. urodziny Placu Dąbrowskiego

W listopadzie świętujemy urodziny naszego pierwszego salonu przy pl. Dąbrowskiego 7. W tym roku to już 12. lat! 🍾 Z tej okazji dla naszych obserwatorów na Facebook’u i Instagramie przygotowaliśmy konkurs. Zwyciężczyni konkursu wraz ze swoją przyjaciółką została zaproszona na metamorfozę w salonie.

Eksperci w TV

Kasia i Darek regularnie są zapraszamy do programów telewizyjnych w roli eksperta. 📺 Odpowiadają na pytania dziennikarzy i pomagają widzom uporać się z problemami dotyczącymi stylizacji włosów. Przedstawiają także bieżące trendy. Programy, w których najczęściej można ich zobaczyć to Dzień Dobry TVN i Pytanie na śniadanie. ☕

Dziesiątki sesji fotograficznych

Śledzimy trendy w modzie ale także je tworzymy i dzielimy się z Wami inspiracjami. Tworzymy koloryzacje i fryzury klasyczne i awangardowe, aby każdy mógł znaleźć pomysł na siebie.

Tysiące zadowolonych Klientów ❤

Nie tylko nasz zespół tworzy salony Milek Design. Jesteśmy dzięki Wam. To Wy zaufaliście nam, a po każdej wizycie dajecie nam to, co najcenniejsze – uśmiech i zadowolenie. Waszymi pozytywnymi emocjami dzielicie się także w swoich social mediach, w systemie Moment i w komentarzach Google. Dziękujemy za to, że tworzycie z nami markę Milek Design!

 

 

Zarezerwuj wizytę