Te produkty odmienią stylizację Twoich włosów!

Długie, geste i idealnie ułożone włosy to marzenie niemal każdej kobiety. Gdyby do tego układały się jeszcze same! Wyobraź sobie, że wstajesz z łóżka z fryzurą, która wygląda tak, jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Brzmi cudownie, prawda? Choć są kobiety, które mają takie szczęście, większość z nas, zwykłych śmiertelniczek, co dzień walczy o poskromienie niesfornych kosmyków. Na szczęście stylizacja włosów nie musi być ani długa, ani skomplikowana. Dzięki tym produktom odmienisz stylizację Twoich włosów! 

Stylizacja włosów – czy to w ogóle potrzebne?

Zdecydowanie! Oczywiście wtedy, kiedy masz na to ochotę. Fryzura to część Twojego wyglądu – i wiele może o Tobie powiedzieć. Własnie dlatego to, jak układasz włosy ma znaczenie.Fryzura jest dopełnieniem Twojego wizerunku, wyraża Twoją osobowość i podkreśla charakter. Dzięki temu, że masz wiele możliwości stylizacji, możesz dopasować ją zależnie od okazji, dnia czy Twojego nastroju. 

produkty, które odmienią stylizacje włosów

 

W Milek Store znajdziesz najlepsze produkty do stylizacji włosów kręconych, prostych, cienkich, farbowanych czy zniszczonych. Napisz do nas, a my pomożemy Ci dobrać najlepsze produkty do Twojego rodzaju włosów. 

 

Daj sobie czas 

Pamiętaj, że stylizacja włosów to nie wyścig, to raczej…maraton. Na początku może wydawać się, że to naprawdę długi bieg, ale na mecie wiesz już, że było warto. Nie oznacza to wcale, że na układaniu włosów musisz spędzić długie godziny. Chodzi o to, że stylizacji włosów, tak jak wszystkiego innego, msusisz się po prostu nauczyć. Daj sobie czas, eskperymentuj i baw się swoim wizerunkiem, aż znajdziesz fryzurę, w której poczujesz się najlepiej! 

jak stylizować włosy

Przygotuj włosy do stylizacji 

Możesz tego nie wiedzieć, ale są 3 proste zasady, dzięki którym stylizacja Twoich włosów będzie łatwiejsza i zdecydowanie mniej czasochłonna. Oto o czym musisz wiedzieć: 

  • zdrowe włosy są najłatwiejsze do stylizacji – im zdrowsze włosy, tym lepiej będą się układać. Nawet przy świetnych produktach do stylizacji, praca z włosami, które są zniszczone i łamliwe jest zwyczajnie trudna, bo takie włosy nie chcą współpracować. Dlatego nie zapominaj o codziennej pielegnacji dobranej do Twojego rodzaju włosów. 
  • zadbana fryzura znacznie ułatwia stylizację – mówiąc zadbana, mam na myśli taką, której kształt jest nadawany podczas regularnych wizyt u fryzjera. Pocinanie końcówek i odświeżanie fryzury sprawia, że włosy będą lepiej się układać, a ich stylizacja nie będzie zabierała zbyt dużo czasu. Więcej na ten temat przeczytasz w innym naszym artykule KLIK. 
  • najłatwiej stylizować włosy dzień po umyciu – mogłoby wydawać się, że najlepie stylizuje się włosy od razu po umyciu, jednak świeżo umyte włosy mają tą cudowną tendencję, że układają się…zupełnie same. Szczególnie w tym pierwszym dniu. Później mogą wymagać nieco więcej naszego wysiłku, ale jednocześnie też, o wiele lepiej pracują z produktami do stylizacji. 

 

Najlepszy fryzjer w Warszawie? Milek Design. Doświadczenie, wizja i jakość. Umów pierwszą wizytę i dołącz do grona naszych stałych klientów. 

 

Jakie produkty do stylizacji włosów wybrać? 

Wybór produktów do stylizacji włosów zależy od kilku czynników: rodzaju i długości włosów, sposobu stylizacji, stanu włosów, czasu na stylizację, etc. Najlepsze będą oczywiście produkty o dobrym składzie, bez silikonów i szkodliwych substancji chemicznych. Drogeryjne kosmetyki nie zawsze się sprawdzają, a kiedy stylizacja włosów wydaje się być zbyt trudna, łatwo się do tego zniechęcić. Dlatego zawsze polecam wybór produktów, które do stylizacji włosów zaleci Ci Twój stylista fryzur. Dzięki temu masz pewność, że produkty będą bezpieczne, skuteczne i odpowiednie do rodzaju Twojej fryzury. 

produkty do stylizacji włosów

Produkty do stylizacji włosów – wybór Kasi Miłek 

  • Lockdown smooth treatment – silna kuracja wygładzająca
    Najlepszy wybór do włosów, które mają skłonność do puszenia się. To idealny produkt do wygładzenia włosów: ułatwia rozczesywanie, nadaje włosom blask, redukuje puszenie i ułatwia układanie. 
  • Root canal volumising – spray dodający objętość
    Spray unosi włosy u nasady, nadaje teksturę i dodaje objętości. Będzie doskonały do każdego rodzaju włosów, z naciskiem na włosy cienkie. Wygodny sposób aplikacji sprawia, że produkt zdecydowanie ułatwia stylizację, zapewniając lekkie utrwalenie i ekstra objętość bez obciążenia.  
Zarezerwuj wizytę