Srebrne włosy? Czemu nie!

Srebrne włosy? Tak! Moda na koloryzację w szarych i srebrnych tonacjach nie przemija i jest jednym z największych trendów na nadchodzący sezon zimowy.

Chłodna koloryzacja bardzo dobrze się sprawdza o tej porze roku. Bardzo jasne odcienie srebrnych lub szarych włosów na pewno bardziej podkreślą urodę osób o jasnych oczach i chłodnej karnacji. Do tej pory ukrywały swoje siwe włosy i regularnie poddawały się koloryzacją. Teraz siwe włosy podkreślają kobiecość osób w każdym wieku.

 

Agnieszka zdecydowała się na zmianę i oddała swoje włosy w ręce Starszego Stylisty Jack z Hożej 40. Kierunkiem był szary, siwy, srebrny kolor. Ale Agnieszka, zarówno jak i Jacek, do klasycznych stylów lubią dodać coś od siebie i wyrazić swoją kreatywność. Padło na liliowe tony i lekko różowy panel. Pasmo widoczne jest na grzywce Agnieszki. Zimne tony podkreślają naturalną urodę Agnieszki, jasną cerę i oczy. Do tego fryzura dodaje odwagi i pewności siebie. Nie jest krzykliwa, ale subtelnie wyróżniająca się. Efekt? Zadowolona Klientka i szczęśliwy Stylista!

 

Rozważasz czy srebrne/siwe włosy będą do Ciebie pasować? Możesz rozważyć koloryzację ombre lub srebrne pasemka, aby zdecydować czy jest to twój kolor zanim podejmiesz decyzje o całkowitej koloryzacji. Srebrne włosy świetnie łączą się z takimi tonami jak liliowy, lawendowy lub jasny róż. Koloryzacje można dopasować do Twoich własnych potrzeb i pomysłów na srebrne włosy. Jeżeli nadal się wahasz, porozmawiaj o tej koloryzacji ze swoim stylistom podczas następnej wizyty w Milek Design.

 

Masz ochotę na odważną zmianę tak jak Agnieszka? Umów się na wizytę do Jacka z Hożej 40!

Zarezerwuj wizytę