Regeneracja – SOS dla włosów po lecie

Liczymy na to, że wzięłaś sobie do serca nasze rady dotyczące ochrony włosów latem. Jeśli natomiast wróciłaś z wakacji z osłabionymi kosmykami, z pewnością szukasz teraz ratunku. 🚑

Słońce, słona woda, wiatr to czynniki, które utrudniają utrzymanie zdrowych i lśniących włosów w trakcie lata. Co więc zrobić, aby przywrócić ich blask?

Krok 1: Pomyśl o strzyżeniu

Regularne strzyżenie to podstawa do utrzymania zdrowych włosów. Wykorzystaj ten moment i zarezerwuj wizytę u swojego fryzjera, aby pozbyć się tych najbardziej przesuszonych końcówek.

Pierwszy krok regeneracji włosów po lecie to ich delikatne strzyżenie

Krok 2: Regeneracja

Poproś Stylistę, aby zaproponował Ci indywidualne rozwiązanie problemów, które dotknęły Twoje włosy. Z wachlarza pielęgnacji, wspólnie wybierzecie tę, która nawilży, wygładzi i nabłyszczy. Być może Twoje włosy potrzebują tylko zastrzyku pielęgnacyjnego, a może dłuższego rytuału z użyciem sauny – dokładne badanie włosów pozwoli stwierdzić idealną metodę.

Regeneracja włosów po lecie to profesjonalne zabiegi w salonie Milek Design

Ale to nie koniec!

Krok 3: Pielęgnacja w domu

Kontynuuj w domu zabieg zrobiony w salonie. Używaj profesjonalnych produktów wysokiej jakości o dobrym składzie. Silną maskę nakładaj na osuszone ręcznikiem włosy, rozczesz je, aby produkt dostał wszędzie i pozostaw na minimum 15 minut. Następnie dokładnie wypłucz.

Regeneracja włosów po lecie to kontynuacja ich pielęgnacji na codzień w domowych warunkach

 

Pamiętaj, że Styliści salonów Milek Design pozostają do Twojej dyspozycji. Jeśli masz problem ze swoimi włosami przyjdź na bezpłatną konsultację. Fryzjer odpowie na każde Twoje pytanie i poszuka dla Ciebie idealnego rozwiązania.

 

Zarezerwuj wizytę