Pielęgnacja włosów – jak o nie dbać?

Wspaniała mieszanka tego, co najlepsze w naturze, najnowszych technologii oraz składników używanych do pielęgnacji skóry takich jak Papaja, Orchidea czy Kwiat Lotosu może znaleźć się na Twoich włosach.

Te naturalne składniki aktywne przywracają właściwy poziom nawilżenia i siłę, by dodać połysku, nawilżyć, poprawić teksturę i ogólne zdrowie zarówno włosów, jak i skóry głowy. Dzięki tej dobroczynnej mieszance włosy będą błyszczące i miękkie.


Podaruj im odrobinę luksusu.


Treat.Me.MOISTURE

DLA WŁOSÓW PRZESUSZONYCH, PUSZĄCYCH SIĘ LUB PO ZABIEGACH CHEMICZNYCH

Dobrana do indywidualnych potrzeb, oferowana w salonie kuracja MOISTURE, nawilża włosy, nadaje im zdrowy blask, sprawia, że stają się idealnie miękkie i nieobciążone. Cenne olejki i ekstrakty roślinne nawilżają, regenerują i poprawiają strukturę włosów oraz odbudowują je od środka. Dzięki temu włosy są odżywione i łatwiej poddają się stylizacji.


Treat.Me.STRENGHT

DLA WŁOSÓW UWRAŻLIWIONYCH, DELIKATNYCH, ŁAMLIWYCH I ZNISZCZONYCH

Dostosowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna kuracja, która rozwiązuje problemy słabych, łamliwych i uszkodzonych włosów. Dzięki mieszance protein i aminokwasów włosy odzyskują witalność, stają się bardziej elastyczne, pełne objętości i odporne na uszkodzenia.


Treat.Me.ANTI-AGEING

DLA WŁOSÓW, KTÓRE STARZEJĄ SIĘ Z POWODU CZYNNIKÓW HORMONALNYCH, ŚRODOWISKOWYCH I CHEMICZNYCH

Przywróć włosom młodość, dodaj im połysku, popraw ich jakość i elastyczność. Komórki macierzyste z owoców pomagają odbudować i posiadają rewolucyjne właściwości odmładzające i przywracające blask oraz miękkość suchym włosom bez wyrazu. Pomaga odbudowywać włosy zniszczone przez czynniki chemiczne, termiczne i promienie UV.


Trat.Me.THICKENING

DLA CIENKICH, SŁABYCH I WYPADAJĄCYCH WŁOSÓW

Technologia używana do pogrubiania i wydłużania rzęs natychmiast zadziała na Twoje włosy, poprawi ich gęstość i grubość, podczas gdy komórki macierzyste z owoców pomagą zapobiec wypadaniu i sprawą, że odrost stanie się coraz mocniejszy. Ta transformująca kuracja stymuluje porost włosów, przywraca im gęstość i siłę.


Więcej na temat Regeneracji w salonie Milek design możesz przeczytać TUTAJ

Zarezerwuj wizytę