Nie masz pomysłu na prezent? – Podpowiadamy!

Pierwszy śnieg za nami, a to znak, że święta zbliżają się wielkimi krokami wraz ze sklepowym szaleństwem. Podpowiadamy więc, jak uszczęśliwić bliskich obdarowując ich wyjątkowymi prezentami.

Podaruj chwile

Ofiaruj bliskiej osobie wyjątkowe przeżycie w salonie Milek Design. Kup Voucher na wybraną usługę fryzjerską lub manicure, podczas której eksperci zadbają o stylizację włosów i paznokci obdarowanej osoby. Zapewniamy, że będą to wspaniałe chwile relaksu przy aromatycznej kawie lub rozgrzewającej zimowej herbacie. Pamiętaj, że usługi można łączyć (np. koloryzacja i manicure w tym samym czasie).

Voucher Milek Design to wyjątkowa propozycja prezentu dla najbliższej osoby

Skomponuj zestaw

Przyjdź do jednego z salonów i wspólnie ze Stylistą skomponuj zestaw profesjonalnych produktów do pielęgnacji lub stylizacji włosów. Wystarczy, że podpowiesz Fryzjerowi, jakie problemy z włosami lub skórą głowy ma bliska Ci osoba, a ten skompletuje indywidualny zestaw kosmetyków lub narzędzi do stylizacji.

Książka nie tylko w księgarni

Przypominamy, że w salonach przy ul. Hożej 40 i ul. Tamka 29 funkcjonują małe ale wyjątkowe księgarnie, gdzie można zakupić książki dla dorosłych i dla maluchów z wydawnictwa Wilk&Król Oficyna Wydawnicza. „Przygody Misia Kazimierza” to ulubiona pozycja literacka naszych małych Klientów, a można ją dostać w wersjach: książka lub audiobook.

 

 

Zarezerwuj wizytę