Najmodniejsze kolory włosów – trendy wiosny 2018

Święta, święta, a po świętach piękna wiosna! 🍀 Czapki z głów na dobre, dlatego czerpiemy inspiracje z natury i dzielimy się nimi z Wami. Zobaczcie, jakie będą hity koloryzacji na wiosnę 2018!

Najmodniejsze kolory włosów w 2018 roku:

Piaskowy blond

To bardzo neutralny odcień, który jest jednocześnie bardzo subtelny i dziewczęcy. Zastosowany jako tonowanie delikatnych refleksów daje bardzo naturalny efekt.
Wykonanie: Wiola z Hożej

Piaskowy blond hitem koloryzacji na wiosnę 2018

Subtelny i dziewczęcy blond na wiosnę 2018

Popielaty blond

To najbardziej pożądany kolor ostatnich sezonów. Dostajemy wiele zapytań o dekoloryzację włosów z bardzo ciemnych na jasny popielaty blond. Wiele z Was już odważyło się na taką metamorfozę. Blogerka @mymoodbook ze zdjęcia też miała kiedyś znacznie ciemniejsze włosy.
Wykonanie: Tomek z Hożej

Popielaty blond to najbardziej pożądany kolor ostatnich sezonów, hit wiosny 2018

Popielaty blond najmodniejszym kolorem na wiosnę 2018

Chłodny blond

Taki odcień blondu rekomendujemy paniom o chłodnym zabarwieniu skóry z pigmentem niebieskim, delikatnie różowym lub oliwkowym.
Wykonanie: Ewelina z Hożej

Chłodny blond dla kobiet o chłodnym zabarwieniu skóry

Kolor chłodny blond dla kobiet idealny na wiosnę 2018

Szary blond

Takie blondy jak ten często osiągane są poprzez dekoloryzację z bardzo ciemnych włosów, które wcześniej przez wiele lat farbowane były na różne odcienie brązów. Aby po rozjaśnieniu kolor długo utrzymywał się w chłodnej tonacji, zalecamy korzystanie z szamponu dedykowanego do chłodnych barw, który potocznie nazywany jest „szamponem fioletowym”.
Wykonanie: Kamil z Hożej

Kobieta w kolorze włosów o odcieniach szarego blondu, popularny kolor na wiosnę 2018 to szary blond

Szary blond to popularny kolor w 2018, szczególnie na wiosnę

Różowe refleksy

Nie dajcie się zmylić i przyjrzyjcie się uważnie. Blogerka @jajkosadzone już nie jest w 100% ruda, choć jej naturalny kolor także był cudowny. Nie zawsze pragniemy wielkiej zmiany, dlatego Julii zaproponowaliśmy subtelne truskawkowe refleksy, które wspaniale mienią się w wiosennym słońcu.
Wykonanie: Alina z Tamki

Różowe refleksy na włosach u kobiety wspaniale mienią się w wiosennym słońcu

Polecamy kobietom na wiosnę 2018 różowe refleksy

 

Nie bój się zmian na wiosnę – Ty też możesz mieć najmodniejszy kolor włosów w tym sezonie 😉 Ta pora roku sprzyja zmianom na lepsze 😉

 

Zarezerwuj wizytę