Metamorfoza z długich włosów na krótkie

Metamorfoza to w świecie fryzjerskim termin określający zmianę, ale nie zawsze drastyczną. Czasem wystarczy delikatne cięcie czy subtelna różnica w kolorze, aby wyglądać zupełnie inaczej.

Powody zmiany włosów długich na krótkie

Podejmując decyzję o zmianie wyglądu kierują nami różne bodźce. Taki sam wygląd od dłuższego czasu motywuje nas do poszukiwania inspiracji. Jeśli brakuje nam odwagi do dużej metamorfozy, rozważamy np. delikatne rozjaśnienie końcówek, obcięcie grzywki albo mocniejsze cieniowanie.
Źródłem wielu przemian jest zabawa aktualnie panującymi trendami. Czytamy kolorowe magazyny, przeglądamy internet i śledzimy pokazy mody. Chcemy wyglądać tak jak jak nasi idole – świeżo i zawsze modnie.
Czasami motywacją do działania jest zaburzona gospodarka hormonalna (np. podczas choroby, po lub w trakcie ciąży). Wypadanie lub kruszenie się włosów, brak blasku nie pozostawia wyboru – trzeba strzyc!
Zdarza się, że decyzję o odmianie podejmujemy poprzez życiowe impulsy. Pewnego dnia budzimy się ze snu i grubą kreską przekreślamy rutynę, w miejsce nudy wpisując uśmiech. Optymistyczne podejście do życia ma wówczas przyjść wraz z pierwszym krokiem ku lepszemu – wizytą u fryzjera 🙂

zastanawiasz się na d zamianą włosów z długich na krótkie?

Ciach Chach – ostre cięcie

Misja „obcięcie z długości, delikatne cieniowanie i ombre” zakończone powodzeniem!
Blogerka Revelkovelove przyszła do salonu otwarta na propozycje Sebastiana z Pl. Dąbrowskiego. Bardzo długo miała długie, proste włosy, dlatego marzyła jej się fajna zmiana. Fryzura krótsza o kilkanaście centymetrów nadała fryzurze zupełnie nową formę. Nie ma już rozdwojonych i przesuszonych końcówek, a są wypielęgnowane włosy pełne blasku. Ombre zostało „podciągnięte” do góry i przytonowane naturalnym kolorem.

metamorfoza z długich na krótkie u mężczyzny

z długich na krótkie metamorfoza męska

metamorfoza z długich na krótkie u chłopaka

Męski szyk krótkie boki, dłuższa góra

Miekki_loczek przyszedł do nas z typowo surferską fryzurą. Oczekiwał od Martyny z pl. Dąbrowskiego propozycji, która nieco go odmieni. Miało być tylko strzyżenie męskie , ale dał się przekonać na delikatną awangardę – fioletowe refleksy. Martyna wykonała bardzo modne cięcie pozostawiając górę dłuższą, aby Miękki loczek w nowej stylizacji czuł się komfortowo. 👌

z długich na krótkie ciemne włosy

metamorfoza bardzo krótkie włosy

metamorfoza włosy krótkie

Metamorfoza z długich na krótkie na 100%

Długie włosy + naturalny kolor + talent Grzegorza z pl. Dąbrowskiego = udana metamorfoza 👏
Mocne cięcie z pazurem, intensywny kolor i prosta do powtórzenia w domu stylizacja włosów nadały modelce zupełnie inny, rockowy charakter. 🤘

Metamorfoza z długich włosów na krótkie

 

Zarezerwuj wizytę