Koloryzacja+Strzyżenie = w Milek Design wiesz ile zapłacisz

Zbliża się zima, a my powoli zaczynamy myśleć o tym, co w grudniu. Przed nami święta i Sylwester – dwie okazje, aby wyglądać doskonale. W pogoni za prezentami dla bliskich znajdź czas dla siebie i sprawdź ofertę salonów Milek Design.

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Starszych Stylistów, którzy wysłuchają Twoich potrzeb, zaproponują Ci własną wizję fryzury, która będzie dopasowana do Twojego wyglądu i osobowości. Stylista zaoferuje Ci indywidualną mieszankę farb, która będzie dedykowana specjalnie dla Ciebie. Pamiętaj, że Styliści salonów Milek Design są na bieżąco z trendami fryzjerskimi, a także tworzą własne kolekcje.

 

Dodatkowo rezerwując u nas wizytę w salonie u Starszego Stylisty na jednolitą koloryzację ze strzyżeniem będziesz pewna, ile zapłacisz  – Cena Cię nie zaskoczy – a Twoje włosy będą miały rewelacyjny kolor, idealną formę i zdrowy, lśniący wygląd!

 

W tej wyjątkowo zabieganej porze roku zatrzymaj się na chwilę przy aromatycznej kawie lub rozgrzewającej herbacie zimowej i zrelaksuj się, a w tym czasie Stylista wyczaruje z Twoich włosów doskonałą fryzurę.

Nie trać czasu! Podczas koloryzacji w salonie przy ul. Tamka 29 możesz jednocześnie wykonać manicure.

 

 

Zarezerwuj wizytę