Koloryzacja naturalna – sposób na zmniejszenie chemii przy farbowaniu

Masz naturalny kolor włosów, chcesz zmiany, ale boisz się, że koloryzacja osłabi kondycję Twoich włosów? Farbujesz włosy od dłuższego czasu i masz wrażenie, że Twoje włosy są przesuszone? A może po prostu ekologia jest dla Ciebie bardzo ważna? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Jeśli masz obawy przed tradycyjnymi metodami koloryzacji, skorzystaj z technologii naturalnej koloryzacji w Milek Design.

Nasza koloryzacja naturalna to przede wszystkim:

  • 92% składników naturalnych
  • farba z dużą ilością oleju z pestek winogron z organicznych upraw
  • nie zawiera silikonów, sztucznych zapachów, PGE-ów i olejów mineralnych
  • w 100% kryje siwe włosy

Każda Klientka ma inny typ urody, inny charakter, ale szeroka paleta barw pozwala na wykonanie mieszanki dostosowując ją indywidualnie do potrzeb Klientki.

Tę koloryzację rekomendujemy także kobietom w ciąży, ale zawsze zalecamy wcześniejszą konsultację z lekarzem.

Eko koloryzacja to również doskonały sposób na tonowanie włosów także przy rozjaśnianiu (blond, baleyage, ombre lub sombre).

Zdrowe, wypielęgnowane włosy to najważniejszy aspekt naszej codziennej pracy z Klientami. Używamy wysokiej jakości produktów do pielęgnacji, udzielamy porad dotyczących pielęgnacji w domu, ciągle poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, które wpływają na komfort Klientów i kondycję ich włosów.

 

Zarezerwuj wizytę