Kalendarz Literacki 2017

Kalendarz literacki to wspólny pomysł stylistów Milek Design i marki Schwarzkopf Professional. To kalendarz – cegiełka, bowiem cały dochód z jego sprzedaży trafi do Fundacji Zaczytani.org.Do projektu zaproszono lubiane blogerki, wspaniałe i cenione kobiety, które wcieliły się w postaci literackie. Bohaterki kalendarza to Matylda (mojedolcevitablog), Natalia (jestrudo), Kamila (cam_myy), Agata (agatamanosa) oraz Julia (julietteinwonderland). Styliści z salonów Milek Design oraz cały zespół zadbali o wyjątkowe stylizacje, które teraz tworzą nadzwyczajne dzieło.

 

 

[metaslider id=3080]

 

kolorowe-jpg

Fundacja Zaczytani.org od kilku lat zakłada biblioteki w szpitalach, hospicjach i domach dziecka. Ponadto co roku organizuje Wielką Zbiórkę Książek na ten cel oraz kupuje nowe egzemplarze.
Fundacja promuje miłość do książek i czytania, aby złagodzić dzieciom okres spędzany poza domem i czas leczenia.

23. stycznia w salonie Milek Design odbyła się konferencja prasowa inaugurująca Kalendarz Literacki 2017. Przybyło wielu gości, dziennikarzy, nie zabrakło też najważniejszych bohaterek projektu. Blogerki zaprosiły także swoje najwierniejsze czytelniczki. Podczas spotkania zaprezentowano film z backstage’u sesji, który zobrazował, że tworzenie kalendarza to nie tylko ciężka praca całego zespołu na planie zdjęciowym ale również doskonała zabawa.

 

[metaslider id=3048]

 

 

Kalendarz Literacki 2017 można kupić za 30zł w salonach Milek Design przy pl. Dąbrowskiego 7, przy ul. Hożej 40 oraz przy ul. Tamka 29.

Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany Fundacji Zaczytani.org a następnie dzieciom w postaci książek.

Kalendarz Literacki 2017 final1

Zarezerwuj wizytę