#PASSIONFORLIFE – charytatywnie dla DKMS

To już kolejny raz, kiedy angażujemy się w charytatywną akcję na rzecz ludzi, których historie szczególnie poruszyły nasze serca.

Poprzednio wraz z marką Schwarzkopf  zorganizowaliśmy sesję zdjęciową i zaprosiliśmy wyjątkowe kobiety – blogerki, które wcieliły się w postaci literackie. Podczas tamtej akcji powstał ścienny kalendarz literacki na 2017 rok, który był sprzedawany m.in. w salonach Milek Design. Wówczas 100% dochodu ze sprzedaży przekazaliśmy Fundacji Zaczytani, która zbudowała biblioteki w szpitalach i hospicjach dziecięcych oraz w domach dziecka.

 

W tym roku także z marką Schwarzkopf ufundowaliśmy projekt kalendarza na 2019r.

Tym razem kalendarz na rok 2019 jest książkowy, bardzo ekskluzywnie oprawiony można go zakupić we wszystkich lokalizacjach Milek Design oraz online.

Kalendarz #passionforlife kosztuje tylko 49,90zł, a cały dochód ze sprzedaży przekażemy fundacji DKMS, która zajmuje się walką z nowotworami krwi.

 

Kalendarz DKMS

 

Do współpracy zaprosiliśmy osoby, które w swoich dziedzinach odniosły olbrzymie sukcesy:

ROBERT KARAŚ – Mistrz Świata na dystansie triple Ironman 30:48:57

KASIA KRYST – Właścicielka wielokrotnie nagradzanej marki Kas Kryst i laureatka KTR, K MAG, LaMODE.INFO, Milan Style Academy

PIOTR BRATOSIEWICZ – Założyciel projektu „Collecting Stamps”, który ma na celu odwiedzenie wszystkich 193 państw świata i współwłaściciel restauracji Bydło i Powidło

RITA ZIMMERMANN – Tworzy collage znane na całym świecie. Współpracowała m.in. z marką Gucci oraz zespołem Clean Bandit

ANNA HALAREWICZ – Jedna z najbardziej cenionych polskich ilustratorek. Współpracowała z najważniejszymi tytułami prasowymi w Polsce, m.in. Twój Styl, Elle, Harper’s Bazaar, Glamour, InStyle czy Newsweek

AGNIESZKA ROSA – Założycielka kultowej marki Rosa Chain

EDYTA LITWINIUK – Autorka Pregnicious Program Edyta Litwiniuk – pierwszego w Polsce programu ćwiczeń dla kobiet w ciąży polecanego przez Instytut Matki i Dziecka, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w lekkiej atletyce i była zawodniczka kadry narodowej

BARTOSZ MIRECKI – Dwukrotny Mistrz Polski Kia Lotos Race. Najmłodszy zdobywca tego prestiżowego tytułu w naszym kraju

AGATA TANTER – Wydawca i redaktor naczelna portalu modowego LAMODE INFO. Współautorka książki „Dress code dla kobiet. Zasady dobrego stylu i wizerunku”

EWELINA FABISIAK – Pomysłodawczyni restauracji ze zdrową żywnością I Love Juice by Hurom

KAMP! – Jeden z najbardziej znanych zespołów nowego pokolenia, który we wrześniu rozpoczyna swoją trasę koncertową z nową, trzecią płytą „Don’t clap hands”

 

[metaslider id=6848]

 

To, że kalendarz ma tak szczytny cel to jedno, ale naszym osobistym powodem do dumy jest fakt, że zarejestrowaliśmy się jako dawcy szpiku i zachęcamy do tego wszystkich!

Mamy szansę uratować czyjeś życie!

Dołącz do nas!

 

 

 

6. listopada w salonie Milek Design Tamka 29 odbyła się konferencja prasowa inaugurująca początek sprzedaży. Gościliśmy różne media m.in. Fashion Post oraz magazyn Elle. W konferencji wzięli udział również bohaterowie akcji, którzy chętnie fotografowali się z kalendarzem oraz głośno i ciepło mówili o akcji #Passionforlife dla fundacji DKMS.

 

[metaslider id=7156]

 

Część salonu została przeznaczona na rejestrację. Każdy gość mógł dowiedzieć się więcej o fundacji, o ratowaniu życia poprzez rejestrację. Doradczynie z DKMSu odpowiadały na wszystkie pytania i wątpliwości.
Wiedzieliście, że 80%pobrań jest z krwi obwodowej? Jest to więc zabieg całkowicie bezbolesny!

Jak możesz pomóc?

1. Kup kalendarz, a 100% tej kwoty wpłynie na konto Fundacji DKMS
2. Zarejestruj się – to tylko 10min!
3. Uświadamiaj swoje otoczenie o działalności DKMS

 

 

Zarezerwuj wizytę