Jak zregenerować włosy po wakacjach – najlepsze zabiegi, które odbudują Twoje włosy

Nie ma co ukrywać, okres wakacji nie należy do łatwych dla naszych włosów. W przeciwieństwie do nas wcale nie odpoczywają. Na ich niekorzyść działa szereg czynników zewnętrzych, takich jak: silne promienie uv, wiatr, słona czy chlorowana woda. Łatwo w takich warunkach o osłabienie naszych pasm. Włosy stają się suche, łamliwe, brak im blasku.  

Powrót z wakacji to idealny moment na zafundowanie swoim włosom sporej dawki odżywnienia i odbudowy.  W naszych Salonach Milek Design posiadamy róznorodne regeneracje, ktore przy konsultacji z fryzjerem i według potrzeb Twoich włosów dobierzemy odpowiednio właśnie dla Ciebie. 

Ampułki regeneracyjne 

Regeneracja włosów w formie ampułki regeneracyjnej dostosowujemy idywidualnie w zalezności od problemu włosów. Dysponujemy ampułkami regeneracyjnymi, które mają właściwości nawilżające, przeciw wypadaniu, przedłużające trwałość koloryzacji i wygładzające strukturę włosa.  

Rekonstrukcja Joico K-pak 

Zabieg odbudowuje i wzmacnia zniszczone włosy, zwiększa ich blask, przywraca optymalne nawilżenie. Naturalne składniki zawarte w produktach aloes, guana, shea i jojoba odżywiają włosy i zapewniają im najlepszą ochronę.

Krok 1 – szampon OCZYSZCZAJĄCY

Skutecznie usuwa wszelkie mikro zanieczyszczenia. Włosy stają się perfekcyjnie świeże. Zawarty w szamponie aloes wzmacnia włosy, a witamina Ai E zabezpieczają włosy przed negatywnym działaniem promieni słonecznych.

Krok 2 – serum WYGŁADZAJĄCE

Dokładnie wyrównuje powierzchnię. Włosy stają się idealnie gładkie i miękkie. Zawarta guana zapobiega osłabieniu i wypadaniu włosów.

Krok 3 – maska REKONSTRUUJĄCA

Intensywnie odbudowuje i naprawia strukturę. Dzięki shea włosy stają się elastyczne, nawilżone i sprężyste.

Krok 4 – krem NAWILŻAJĄCY

Zawarte olejki jojoba dogłębnie nawilżają i nadają elastyczności pasmom. Włosy stają się lśniące i podatne na układanie.

Regeneracja włosów w Salonach fryzjerskich Milek Design przyspiesza poprawę kondycji zniszczonych po wakacjach włosów. Jeśli widzisz, że Twoje włosy są osłabione, łamliwe, pozbawione blasku i sprężystości, to może być dobre rozwiązanie dla Ciebie. Jeśli od razu nie zareagujemy i nie zadbamy o pielęgnację, w późniejszym czasie bardzo trudno będzie poprawić kondycję włosów. Profesjonalny zabieg fryzjerski może to zmienić. Oddanie się w ręce Naszych stylistów pomoże odbudować zdrowie Twoich włosów oraz nada im nowy, lepszy wygląd.

 

 

 

 

Zarezerwuj wizytę