Fryzury z czerwonego dywanu – podsumowanie roku 2019

To właśnie tu powstają trendy – na czerwonym dywanie, gdy oczy całego świata skierowane są na największe światowe gwiazdy. Aktorki, piosenkarki, modelki i celebrytki ubrane są w suknie od wielkich projektantów, prezentują wyjątkowe biżuterie, szokują stylizacjami, noszą piękne fryzury.

Sprawdź razem z nami, jak czesały się gwiazdy na wielkie gale.

Prosty bob

Ta top fryzura tego sezonu odsłania i wydłuża szyję. Na tę długość zdecydowały się między innymi Jennifer Lopez, Irina Shayk, Dua Lipa czy Charlize Theron.

 

 

Naturalny look

Gwiazdy bardzo często decydują się na naturalną stylizację włosów. Zwykle tym zabiegiem chcą skupić uwagę obserwatorów na inny element wyglądu. Zobacz, jak w takich „codziennych” włosach wyglądały Elle Fanning i Taylor Swift.

 

Biżuteria we włosach

Ostatnio modnym elementem stylizacji włosów wśród gwiazd jest wykorzystanie biżuterii. Przykładami są tu Charlize Theron, która bransoletką postanowiła „przykryć” odrost, Beyonce w stylu hinduskim czy Gemma Chan, która inspirowała się stylizacją Elizabeth Taylor z filmu „Boom!” z 1968 roku.

Odrost? – Tak!

Gwiazdy pokazują również, że nie trzeba się przejmować widocznym odrostem. Przypominają nam o tym Dua Lipa, Bilie Eilish, a także ponownie Charlize Theron.

 

 

Obserwuj gwiazdy, inspiruj się i zmieniaj razem z nimi.
Pomożemy Ci w tym!

Zarezerwuj wizytę