Inspiracje Stylistów Milek Design – Fryzury na wesele

Lato to nie tylko wakacje, ale także gorący sezon ślubny. Inspiracje dla panien młodych były już na naszym blogu. Teraz czas na weselne fryzury dla gości, którzy również muszą prezentować się doskonale.

Fryzura na wesele, czyli wszystko musi współgrać

To oczywiste, że w dniu ślubu oczy wszystkich skierowane są przede wszystkim na parę młodą (głównie na tę piękniejszą połówkę 😜), ale gorączkowe przygotowania dotyczą także kobiet, które planują zabawę do białego rana. Manicure, pedicure, sukienka, makijaż, buty, torebka… no i włosy – wszystko musi idealnie współgrać.

Rozpuszczone włosy – zawsze aktualna fryzura na wesele

Długie rozpuszczone włosy nie muszą wyglądać „tak jak zawsze”. Delikatne fale nadadzą retro charakteru. Poszukaj też delikatnej ozdoby, dzięki której będziesz wyglądała bardziej efektownie. Możesz wykorzystać nawet zwykłą wstążkę w dowolnym kolorze.

Fryzura na wesele w romantycznej odsłonie

Taki trend zawsze aktualny – eleganckie, delikatne upięcie odkrywa szyję i ramiona, podkreśla zmysłową kobiecość, pasuje do większości kreacji.

Przekonaj się, jaka fryzura na wesele jest dla Ciebie

Skorzystaj z możliwości wykonania fryzury próbnej i przekonaj się podobnie jak modelki Stylistów Milek Design, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie. Jeśli na weselu chcesz wyglądać perfekcyjnie, zaplanuj każdy detal wcześniej. Zyskujesz wtedy więcej czasu na ewentualne zmiany.

Więcej inspiracji fryzur na wesele

Dodatkowo ciekawe inspiracje zobaczysz na stronie Milek Design w zakładce Modelowanie włosów.
Skonsultuj swoją wymarzoną fryzurę w salonie – Styliści, którzy specjalizują się w upięciach potrafią tworzyć cuda!

 

Zarezerwuj wizytę