Fryzury na Sylwestra 2017/2018- Inspiracje Milek Design

Jaki Sylwester, taki cały rok, dlatego świętuj tę wyjątkową noc w doskonałej stylizacji włosów 💃

Fryzura na Sylwestra, czyli samodzielnie, szybko i efektownie

Zjawiskowa fryzura na sylwestra to nie tylko ta stworzona przez fryzjera. Zobacz, jak łatwo samodzielnie możesz się przygotować w domu do tej szalonej nocy. Po umyciu włosów, spryskaj je pianką odbijającą od nasady, susz przy pomocy okrągłej szczotki lub głową w dół, jeśli sobie z nią nie radzisz. Wysuszone włosy podkręć lekko lokówką. Górną część kręć do tyłu, aby zbudować objętość. Później lekko stapiruj i upnij przy pomocy wsuwek lub efektownej spinki.

Użyj sylwestrowych ozdób

Możesz uczesać się klasycznie, a jednym imprezowym elementem wzbogacić swoją sylwestrową fryzurę. Wykorzystać do tego błyszczące spinki, brokatowe opaski lub opaski ze złotą albo srebrną nitką.

Krótkie fryzury sylwestrowe

Krótkie włosy wcale nie ograniczają w tworzeniu stylizacji. W takim przypadku również mamy duże pole manewru. Fale, irokezy, dobierane warkocze czy gładkie stylizacje, które nie będą wyglądały jak na co dzień z pewnością zwrócą uwagę  na sylwestrowej imprezie.

Romantyczna klasyka

Po taką fryzurę możesz wybrać się do swojego fryzjera, spróbować swoich sił w domu lub przed wielkim wyjściem umówić się z koleżanką na wzajemne czesanie i wspólnie przygotowywania. Należy pamiętać, że forma fryzury uzależniona jest od charakteru wydarzenia – czy jest to bal, impreza w klubie lub domowa prywatka.

Awangardowo

Zdobądź się na więcej szaleństwa tej szalonej nocy. Dodaj awangardowego charakteru swojej fryzurze na sylwestra używając niebanalnych dodatków i wyglądaj wyjątkowo.

Trwałość fryzury

Koniecznie wybierz fryzurę, która przetrwa tańce do białego rana!

 

W niedzielę 31.grudnia wyjątkowo specjalnie dla Was otwieramy salon. Będziemy do Waszej sylwestrowej dyspozycji w godzinach 9:00-15:40.

 

Zarezerwuj wizytę