Fryzury na lato 2017

Lato w pełni, czyli czas na letnie fryzury! ☀ Kurorty pękają w szwach, miasta żyją do białego rana, a Milek Design przedstawia wakacyjne trendy tego sezonu. Sprawdź i Ty, jakie kolory i fryzury na lato są teraz modne.

Tęcza UV w letnim wydaniu

Szaleństwo totalne – wszystkie kolory tęczy na jednej głowie! 🌈 Dodatkowo Kamilian z Tamki zastosował innowacyjną koloryzację, po której włosy świecą w ultrafiolecie. Wow! Z takim kolorem na letniej imprezie nie pozostaniesz niezauważona!

Tęczowa propozycja fryzury na lato według Milek Design

Letnia fryzura, czyli Warkoczowe love

Przy warkoczach i plecionkach wszystkie chwyty dozwolone! Warkocz na górze, na boku, klasyczny, dobierany, kłos, mały, duży… Jeśli klasyka Cię nudzi, zaszalej z dodatkami. Sylwia z Tamki swojej modelce wplotła elementy biżuteryjne oraz kolorowe nitki, a Bartek z Hożej użył kolorowych sztucznych włosów pozostawiając efekt fryzury festiwalowej.

Warkocze na lato? Tak!!!

 

Złociste refleksy we fryzurze na lato – zawsze w cenie

Pamiętaj, że totalna metamorfoza to nie jedyna droga do zmiany wizerunku. Złociste, subtelne refleksy Aliny z Tamki nadają świeży wygląd, doskonały połysk, a dzięki dodatkowej terapii lodem włosy są silnie zregenerowane.

Męski look, czyli propozycja fryzur na lato dla panów

Modna męska fryzura to połączenie klasyki i nowoczesności. Oto kilka inspiracyjnych odsłon, które wykonały Kasia i Weronika z Hożej oraz Martyna z Placu Dąbrowskiego.

Konkurs Konkurs Konkurs!

Wakacyjny konkurs Milek Design #mileknalato trwa! Weź udział dzieląc się swoim wakacyjnym zdjęciem i wygraj nagrody, a tych baaaaardzo dużo! Konkurs trwa do 31. sierpnia. 📸

 

Zdjęcia wykonał Rafał Nowak

Zarezerwuj wizytę