I tak po prostu – fryzury gwiazd

Całkiem niedawno świat obiegła informacja, że będzie kontynuacja jednego z kultowych seriali. Będzie nazywał się „And just like that”.
Czy wiecie już, jaki cykl mamy na myśli?

Oczywiście to serial „Sex w wielkim mieście”, w którym śledzimy miłosne uniesienia głównej bohaterki Carrie Bradshaw oraz jej przyjaciółek Charlotte, Samanthy oraz Mirandy. Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 6. czerwca 1998, ostatniego 22. lutego 2004 roku. Później w odpowiedzi na zainteresowanie fanów nakręcono dwa filmy o tym samym tytule. I te produkcje okazały się wielkim sukcesem.

Czy dalsze losy Carrie, Charlotte i Mirandy (tak, niestety w nowym sezonie zabraknie Samanthy, w rolę której wcieliła się aktorka Kim Cattrall) będą równie ciekawe co te, które już znamy?

Wspominając ulubione chwile z serialu i filmów trudno być obojętnym na wspaniałe stylizacje głównej bohaterki. Sarah Jessica Parker stała się ikoną stylu i jedną z najlepiej ubranych gwiazd.

Jedną z charakterystycznych stylizacji zainspirował się Starszy Stylista Sebastian. Uczesał swoją koleżankę po fachu – Olgę dokładnie tak, jak Carrie była uczesana w dniu ślubu swojego najlepszego przyjaciela Stanforda.

Pomieszanie pokręconych i pokarbowanych włosów oraz delikatne podpięcie u góry to właśnie ta stylizacja, którą pamiętamy z początku wersji kinowej „Sex w wielkim mieście 2”.

 

 

Zarezerwuj wizytę