Botox na włosy po zimie

Zima nie jest łaskawa dla naszych włosów. Niskie temperatury, suche powietrze w pomieszczeniach, noszenie czapek, gorsze samopoczucie wynikające z mniejszej ilości światła słonecznego sprawiają, że włosy stają się łamliwe, pozbawione blasku, elektryzują się, wypadają. Marzec, kiedy wiosna puka do drzwi, to dobry moment by zadbać o poprawę kondycji włosów. Nie wiesz jak sobie poradzić ?

Botox na włosy ? Co zyskają moje włosy ?

Regenerujący botox  na włosy to kompletna kuracja, która pomaga przywrócić naturalną równowagę włosów, utraconą w wyniku uszkodzenia struktury włosa przez czynniki zewnętrzne, a także zmianę diety, zimą oraz brak promieni słonecznych. Wszystko to sprawia, że nasze kosmyki po zimie elektryzują się, są matowe, przesuszone, pozbawione blasku i niepodatne na stylizację. Rewolucyjna mieszanka jagód Acai i kwasu hialuronowego ( czyli białka kolagenowego) odbudowuje i odmładza nawet najbardziej zniszczone włosy.

Czemu regeneracja Botox ?

Dlaczego miałabyś wybrać akurat Botox na włosy? Regeneracja Botox została stworzona w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego, ponieważ zamiast komponentów pochodzenia petrochemicznego obecnych w innych dostępnych kosmetykach tego typu, wykorzystuje całkowicie naturalne składniki. Żaden Botox do włosów nie zawiera soli, parabenów, olejów mineralnych, siarczanów ani barwników. Salony Milek Design od początku działalności stawiają na kosmetyki, które w swoim składzie mają tylko naturalne składniki. Nie obciążają one dodatkowo włosów, a naturalne składniki mają silniejsze działanie. Włosy narażone na ciągłe uszkodzenia mechaniczne z czasem tracą kolagen oraz inne bardzo ważne, naturalne elementy budulcowe włosa. Wymiana utraconych substancji możliwa jest jedynie poprzez stosowanie zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ organizm przestaje je produkować. Możemy je zatem dostarczyć z zewnątrz, a regeneracja Botox jest „bombą witaminową” dla włosów.

Mamy genialne rozwiązanie już dostępne w Salonach Milek Design- Botox regeneracja – chirurgia plastyczna dla włosów. Rewolucyjna kuracja regenerująca zniszczone włosy. Idealne połączenie składników naturalnych i wyników najnowszych badań molekularnych.

botox na włosy - zdjęcie przed regeneracją

Jak wygląda regeneracja Botox ?

W pierwszym etapie regeneracji włosów fryzjer stylista myje włosy szamponem oczyszczającym z serii Gentle. Następnie, na osuszone włosy ręcznikiem, aplikuje odpowiednią ilość mieszanki serum i maski regeneracyjnej Botox. Mieszanka powinna pozostać na włosach od 15-30 minut. Dla zwiększenia efektu wnikania mieszanki we włosy, można pozostawić włosy pod wpływem ciepła sauny. Po ustalonym czasie mieszankę zmywa się, a włosy możemy poddawać kolejnym zabiegom pielęgnacyjnym.

TERAZ JUŻ MOŻESZ!

Możemy chronić Twoje włosy przed, w trakcie i po zabiegu koloryzacji. Botox do włosów może być dodawany do produktów koloryzacyjnych, aby ;

PRZED: Chroni i przygotowuje włosy do zabiegu.

W TRAKCIE: Chroni włosy przed szkodliwym działaniem ubocznym substancji chemicznych zawartych w stosowanych produktach, nie wpływając przy tym na efekt końcowy.

PO: Odbudowuje naczynia włoskowate zaopatrujące włosy uszkodzone podczas koloryzacji lub rozjaśniania. Zapytaj o tę możliwość swojego Fryzjera-stylistę.

botox do włosów - zdjęcie w trakcie zabiegu

DSC_7330

Napraw sama co zniszczyła zima

W naturalnym, zdrowym włosie, kora włosa oraz otoczka włosa ściśle do siebie przylegają, dzięki licznym wiązaniom scalającym obie te warstwy. W wyniku narażenia na działanie czynników środowiskowych (takich jak wiatr czy niska temperatura) oraz uszkodzeń mechanicznych wiązania te stopniowo słabną, aż w końcu zostają przerwane, a włosy stają się przesuszone, matowe i zniszczone. Brak kwasu hialuronowego w otoczce włosa pogarsza sytuację, gdyż w konsekwencji kora włosa jest narażona na uszkodzenia chemiczne i fizyczne.

Wyjątkowa formuła zawarta w regeneracji Botox łącząca kolagen, jagody Acai oraz kwas hialuronowy, odbudowuje i uzupełnia wolne przestrzenie powstałe między korą a otoczką włosa. Dzieje się tak, dzięki neutralizowaniu szkodliwych ładunków ujemnych i tworzenie biologicznej warstwy otulającej włos, która dogłębnie go nawilża i chroni. Produkt usuwa także niedoskonałości i aktywnie rekonstruuje uszkodzoną korę włosa, przywracając włosy do życia, dzięki czemu włosy są miękkie i gładkie.

PO

Wykonaj regeneracje botox w salonie Milek Design

     Ważnym elementem skutecznej pielęgnacji włosów jest profesjonalnie wykonana regeneracja. Bardzo ważny jest odpowiedni dobór proporcji poszczególnych produktów potrzebnych do wykonania regeneracji Botox.

To zadanie należy do fryzjera stylisty.

Fryzjer stylista po wstępnej ocenie kondycji włosów i określeniu ich potrzeb, poddaje włosy poszczególnym etapom zabiegu regeneracji Botox.

Ogromną rolę odgrywa merytoryczne przygotowanie fryzjera stylisty, a więc odpowiednie szkolenia pod okiem profesjonalistów ze świata fryzjerstwa oraz profesjonalny produkt są kluczem do uzyskania widocznych efektów poprawy kondycji włosów.

[MIŁEK] - button do artykułu bloga

Zarezerwuj wizytę