Oddaj swoje włosy na fundację Rak’n’Roll jak jedna ze znanych blogerek

Zastanawiasz się nad dużą metamorfozą swoich włosów? Chcesz je mocno skrócić, ale wahasz się? Zobacz, metamorfozę blogerki Julii @jajkosadzone, która wykazała się wyjątkową empatią i postanowiła oddać swoje piękne włosy na szczególny cel.

Motywacja – na 100% warto

Długie włosy zapuszczamy często przez wiele lat i przywiązujemy się do nich. Przez te lata czasem przychodzi nam do głowy „a co by było, gdyby je tak obciąć?”. To z pewnością trudny krok, ale Julia motywuje:

„To była trudna decyzja, ale nie straciłam ich do końca, bo niedługo ktoś będzie je nosił na swojej głowie dzięki Fundacji Rak’n’Roll.”

Często raźniej jest przejść przez trudną decyzję z kimś bliskim, dlatego wraz z Julią przyjechała do nas Jej młodsza siostra, która do końca nie była przekonana do tak radykalnego strzyżenia ✂ Ale udało się!

 

Warto się dzielić – liczy się pozytywne nastawienie

Bylibyśmy szaleni, gdybyśmy od razu ostrzygli włosy Julii i Mai!
Zanim przeszliśmy do cięcia, Alina, która jest Młodym Talentem w salonie na Tamce zrobiła dziewczynom piękne, wiosenne warkocze.

 

Cięcie, czyli odwrotu już nie ma 😉

Nadeszła pora na cięcie. Dziewczyny były bardzo dzielne i przeszły przez strzyżenie z uśmiechem. Była to wielka chwila, dlatego towarzyszyły jej kamery i blask fleszy 📸

 

 

Co dalej z warkoczami?

Dzięki akcji „Daj włos” organizowanej przez fundację Rak’n’Roll z tych włosów powstaną piękne peruki, które za darmo zostaną przekazane kobietom zmagającym się z rakiem. Dzięki temu poczują się pięknie i będą pewniejsze siebie w walce z chorobą.
Jeśli chcesz zobaczyć regulamin akcji „Daj włos”, kliknij TUTAJ.

 

 

Czas na nową fryzurę

Po strzyżeniu Alina zaproponowała Julii subtelną zmianę koloru. 🎨
Wykonała jej delikatne refleksy tonowane później truskawkowym odcieniem różu, który będzie hitem wiosny 2018. 🍀

 

 

Takie metamorfozy to dla nas ogromna przyjemność.
Julia, dziękujemy za uśmiech, wrażliwość i wspaniałe serce ♥

 

Zarezerwuj wizytę