Odśwież kolor przyciemniając włosy

Chyba każda z nas, lub przynajmniej większość chce coś zmienić w swoim wyglądzie na wiosnę, i większości z nas pierwsze co przychodzi na myśl, to… włosy. Jak mawiał klasyk, to w zasadzie oczywista oczywistość. Co zatem zrobić by, po pierwsze zmiana tchnęła w nas nową wiosenną energię, a nasze znajome pękały z zazdrości? To bardzo proste. Zapraszam Was do lektury.

Jak co roku mamy wiele wiosennych trendów w koloryzacji włosów. Niezależnie od tego na jaki kolor postawimy, jest jeden sposób na włosy i ich koloryzację, który nieustannie przewija się w inspiracjach i sprawdza się w każdym sezonie. Jaki? Mamy na myśli odświeżenie koloru włosów przez jego przyciemnienie. To naprawdę działa. A dlaczego? Wyjaśniamy w czterech krokach. 

Twoje włosy i ich kolor. Wybór ze stylistą.

CIEMNIEJSZE WŁOSY WYGLĄDAJĄ NA ZDROWE

Ciemniejsze w odróżnieniu od jasnych są na pewno bardziej lśniące. Dzieje się tak między innymi dlatego, że jaśniejsze absorbują światło, a ciemniejsze kolory włosów świetnie odbijają promieniowanie. Nie należy jednak mimo wszystko zapominać o właściwej pielęgnacji włosów przyciemnianych. Tylko wtedy mamy gwarancję, że kolor i błysk zostaną z nami na dłużej i będą wyglądały na jeszcze bardziej odżywione. Warto zapoznać się z metodami regeneracji, które czekają na Was w naszym salonie.

CIEMNIEJSZE WŁOSY SĄ SEXY

Ciemniejsze włosy są seksowne, podobnie jak czarna, koronkowa bielizna. Ludzie odbierają ciemniejszy kolor włosów, jako elegancki, subtelniejszy i bardziej charakterny, przyciągający wzrok. I wcale nie musisz być Megan Fox, czy Angeliną Jolie, żeby to zadziałało 🙂

CIEMNIEJSZE WŁOSY SĄ GĘSTE

Fakt. Ciemniejsze włosy wyglądają, jakby były grubsze i gęstsze. Są o wiele bardziej wytrzymałe od jaśniejszych i odporne na zniszczenia czy niekorzystne warunki pogodowe. Jeśli chcesz więc podkreślić gęstość włosów, to idealny będzie do tego właśnie ciemniejszy ich kolor.

Przemiana blondynki w brunetkę.

CIEMNIEJSZE WŁOSY TAK, ALE TYLKO U SPECJALISTY

Tak! Przyciemnianie włosów zwłaszcza o kilka tonów wymaga wizyty u specjalisty. Zabieg musi być dostosowany do rodzaju włosów i co najważniejsze do dotychczasowej „historii” ich koloryzacji. Pasma przetrawione, czyli pozbawione naturalnego pigmentu, trudno jest przyciemnić tak, aby nowy kolor prezentował się elegancko i długo utrzymywał na naszych włosach. Tylko specjaliści wiedzą jak sobie z nimi poradzić. Dlatego nie czekaj i zarezerwuj wizytę w naszym salonie już dziś!

Zarezerwuj wizytę